Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

"ПАЛІТРА ПОЧУТТІВ"

ЛЮДМИЛА ЛЕБЕДЄВА-ПОЛІЩУК

Команда інтернет-платформи ART-max.biz.ua пропонує персональну виставку робіт відомої української майстрині, учасниці багатьох українських і міжнародних виставок Людмили Лебедєвої-Поліщук. Її творчість нерозривно зв"язана з благодійністю, любов"ю до людей і рідної землі, сповнена глибокою лірикою і теплом.Людмила Лебедєва-Поліщук

lebedeva ludmila

Відомий майстер, лауреат багатьох конкурсів, учасник Всеукраїнських та міжнародних художніх виставок Людмила Лебедєва проводить виставки робіт на різні теми.

В 2014-2019 роках брала участь у 22 виставках, з них - 9 благодійних, з яких три персональні - в Київському будинку вчених НАН України, Музеї історії міста Києва та Музеї Гетьманства.

Член Міжнародної Академії  Культури «Макбез», Київської спілки художників книги. Народний майстер.

Роботи художниці зберігаються в музеї міста Бердянська та приватних колекціях в Україні, США, Німеччини, Росії, Швейцарії, Грузії, Великобританії, Польщі.

 ПАЛІТРА ПОЧУТТІВ

 

© 2014 ART-MAX