Вітаємо Вас на ART-max!

Пориньте у світ творчості відомих сучасних українських художників!

Ivan Marchuk. Секреты гениальности

Многоплановая художественная выставка

произведений украинского художника И.Марчука

Культурно-художественный комплекс ARTAREA

ул. Софиевская, 11-15, Киев

18.10.2019 – 12.01.2020

Afiha

С 18 октября художественное пространство ARTAREA представляет масштабный проект украинского гения современности Ивана Марчука.

В рамках проекта вы увидите 100 неизвестных произведений, среди которых живопись, графика и пластика. Впервые в истории, digital галерея ARTAREA «оживит» картины художника в формате видео-арта.
Иван Марчук лично проведет несколько авторских экскурсий и мастер-класс по живописи. Художник заявил, что это будет его последняя выставка в Киеве.

Масштабный проект , охватывает около 50 лет творчества известного украинского художника, создавшего свою собственную технологию изображения в живописи - "плентанизм". Иван Марчук включен британской Daily Telegraph в 2007 году в рейтинг "100 гениев современности" . Выставка удачно сочетает в себе галерею работ художника, которые ранее не выставлялись, и завораживающую панорамную digial - инсталляцию, в которой под замечательную музыку и пение Пиккардийской терции оживают работы мастера.

 

 

Колекція. Галерея 36

Музей сучасного мистецтва України

вул. Кирилівська, 41, м. Київ

з 19 грудня 2019 р. по 09 лютого 2020 р.

З 19 грудня Музей сучасного мистецтва України у своїх залах презентує художню збірку «Колекція. Галерея 36», яка налічує більш ніж 150 творчих робіт відомих художників.

«Галерея 36» - одна з перших приватних галерей, створена митцями для митців. Це центр тяжіння творчих людей, осередок, де виставити свої праці воліли найталановитіші майстри.

Засновники галереї подружжя Міловзоров-Чернобородова - заслужений художник України і мистецтвознавець. Це був, проект, який допомагав талановитим митцям показати свої твори шанувальникам і потенційним покупцям. Художники, в подяку за виставку, дарували засновникам роботу для колекції Галереї.

Галерея з'явилася на Андріївському узвозі, 36 у приміщенні, в якому колись знаходилась брудна та захаращена котельна. Олександр Міловзоров, Світлана Чернобородова та мистецтвознавець Сергій Тарнавський, який приєднався до подружжя, самі розчистили від бруду напівпідвальне приміщення, зробили ремонт і у грудні 1995 року відкрили «Галерею 36» виставкою «МІМ АКТ». (На жаль, Сергія Тарнавського не стало 5 листопада 2019 р., як раз при підготовці до виставки «Колекція. Галерея 36».)

За 22 роки існування у Галереї було проведено 280 персональних та 15 групових виставок. Учасниками були 186 митців з різних міст України, 36 іноземних художників з 13 країн Європи і Канади. Зібрана колекція творчих робіт Галереї виглядає дуже солідно, а роки, що минули, надали цінності багатьом творам цієї збірки, бо саме з цієї легендарної Галереї розпочинався творчий шлях багатьох, нині дуже відомих, митців, таких як А.Блудов, М.Журавель, Б.Єгіазарян та ін.

За роки існування Галереї, Олександру Міловзорову весь час приходилось боротися за приміщення. Зараз на будинку Андріївського узвозу, 36 вже немає вивіски «Галерея 36», а стоїть вказівник: «Майстерня Олександра Міловзорова». Сюди, як завжди, заходять люди, роздивляються роботи, а часом висловлюють слова подяки...

Ні, Галерея не припинила своє існування. Поки існує колекція, що зібрана за роки наполегливої роботи, живі її засновники, художники - Галерея жива.

Завітавши у зали Музею сучасного мистецтва України, на вас чекають цікаві твори тих, хто лишив частинку душі в історії становлення Галереї, відбудові Андріївського узвозу: Власов Олексій, Денисова Ніна, Довженко Леся, Мазур Микола, Міловзоров Олександр, Радько Володимир, Савченко Юрій, Стецько Дмитро,... їх багато, дуже різнопланових, різножанрових, багатогранних.

Приходьте та насолоджуйтесь!

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка.

Вхід вільний

Музей сучасного мистецтва України

вул. Кирилівська, 41, м. Київ

e-mail: modern-museum@ukr.net

youtube

Ольга Яценко - «Час пригод»

14 грудня арт-галерея "Мануфактура" запрошує зануритись у світ чарівних вражень на відкритті виставки «Час пригод» української мисткині Олі Яценко.

«Ми проживаємо свої власні пригоди щодня. А що вже й казати про подорожі до різних країн!» Художниця Оля Яценко дуже любить відвідувати різноманітні місця. На її рахунку десятки подорожей до дивовижних куточків світу, у тому числі до Нової Зеландії, Мексики, Чилі, Непалу, Острова Пасхи, Ісландії… «Після подорожей залишаються враження та власне бачення тих місць, які пощастило відвідати. Мені хочеться ділитись тими емоціями. І тому створюю власні історії на картинах, коли повертаюсь з мандрівок», - розповідає Оля.

На виставці в арт-галереї буде представлено яскраву та романтичну серію живописних робіт, на яких творчо відтворено образи тих місць та країн, які надихають мисткиню. А з картин з глядачем розмовлятимуть магічні персонажі, які проведуть та розкажуть про дивовижний та таємний світ.

Живописні історії Олі цікаві та зрозумілі, як дорослим, так і дітям. Незважаючи на феєричність образів, роботи художниці наповнені глибиною і змістом, мають особливий сенс, який кожен відкриє для себе по-своєму. Мисткиня впевнена: коли людина візуалізує своє власне бажання, то рано чи пізно, казкова історія прийде і у реальне життя. Варто лише у це повірити! «Не так багато треба, щоб бути щасливим. А якщо є мрії, то вони неодмінно здійснюються. Бо існують чарівні місця на планеті та чудові моменти в житті. Зовсім поруч із нами. Ми самі їх і створюємо», - ділиться авторка.

На відкритті виставки відбудеться презентація авторської книги «П’ята Сторона Світу», яка є продовженням історії про чарівних пухнастиків - героїв, добре знайомих глядачу із попередньої творчості Олі Яценко.

Оля Яценко народилася і живе в Києві. Вищу освіту здобула в Київському національному університеті будівництва та архітектури за спеціальністю архітектор-дизайнер. Малювати почала з 4-х років, і з тих пір не уявляє життя без світу мистецтва і всього, що з ним пов'язано.

Оля - художник та ілюстратор, автор книг «Нічна пригода» і «Пухнастики.Щоденник історій». Крім живопису частину творчого життя присвячує комп'ютерній ілюстрації та арту. Серед її авторських проектів: арт до комп'ютерних ігор, стікери «Вайолет» для компанії Viber. Її робота з єдинорогом була надрукована всесвітньо відомим брендом одягу «New Yorker» на світшотах в 2017 році. Оля є авторкою ілюстрацій у серії авторських книжок для дітей на міжнародному ресурсі «Амазон». Крім того, художниця створює авторські іграшки та листівки.

На рахунку Олі Яценко близько десяти персональних і безліч групових виставок, як в Україні, так і за кордоном. Її роботи знаходяться в приватних колекціях: України, Польщі, ОАЕ, Канади, Франції, Італії, Туреччини.

Виставка триває до 17 січня.

Вхід вільний!

Адреса: Обухівське шосе, 2

Час работи: Щоденно з 11.00 до 19.00

Інформація по тел: +38 (044) 200-9747

E-mail: pr.art.manufactura@gmail.com

Виставка живопису Елеонори Обухової «Я бачу світ душею фарби на полотні моїх думок»

З 9 по 23 грудня 2019 року в київському музеї-майстерні І.П. Кавалеридзе за адресою: Андріївський узвіз, 21, пройде виставка живопису Елеонори Обухової «Я бачу світ душею фарби на полотні моїх думок».

Глядач побачить пейзажний і фігуративний живопис художниці.

elob 2019 12 09«Мій живопис - Це мої думки, не сказані в слух; емоції, пережиті в моєму серці; почуття, які живуть в моїй Душі; спогади і мрії; моє життя. Все це відображено і відчуте мною в кожній моїй роботі.»

Made in Chernobyl

Музей історії Києва /Музей истории Киева /Museum of Kyiv history

Богдана Хмельницького вул., 7, Киев, 01001

 Відриття виставки - 22 листопада 2019 р. з 19:00 до 22:00

 

2019 11 chernobylНа виставці будуть представлені роботи художників - результат проекту “Made in Chernobyl” – першої у світі арт-резиденції у зоні відчуження.

Запрошені художники: Ілля Чічкан, Ігор Тишенко, Олег Атаянц, Катерина Бурліна, Едуард Бєльський, Сергій Савченко, Маша Шубіна, Ксенія Оксінь, Юлія Кисіль, Awhoivan Ivanovich, Ольга Дрозд, Ольга Висоцька, Станіслав Квітко, Дмитро Мотузко, Юлія Савенко, Олексій Бурдій, Анна Луговська. Також художники з інших країн: Аразян Баграт (Вірменія), Peter Lagler (Австрія), Паріде Ді Стефано (Італія), Майк Ренар (США).

Нагадаємо, 24-27 жовтня у Чорнобилі пройшла унікальна міжнародна арт-резиденція, в якій взяли участь українські та іноземні художники абсолютно різних поколінь і світоглядів. Їх поєднав творчий і не тільки виклик – створити мистецькі твори безпосередньо у зоні відчуження .

Безпрецедентний випадок, коли художники не просто поїхали за натхненням і пошуком екзотичних мотивів посткатастрофічного світу, але працювали у Прип’яті та Чорнобилі – місці, про яке знає весь світ, щоб зануритись в його потужну енергетику, відчути його генетичну пам'ять. Головна мета заходу – дати абсолютно нову, творчу інтерпретацію того, чим є Чорнобиль сьогодні – через 33 роки після аварії. Адже зараз, особливо завдяки серіалам та фільмам, розуміння постчорнобильської проблеми у пересічної людини, яка ніколи там не була, не відповідає дійсності, воно базується скоріше на упередженості, ніж на реальних фактах.

Організатор “Made in Chernobyl” – Олег Атаянц впевнений, що цей проект – чудова нагода відкрити нову сторінку у сприйнятті широким загалом Чорнобиля, переосмислити те, що там відбулося і показати, що зараз ситуація є цілком безпечною. Пан Атаянц – успішний бізнесмен та справжній патріот України, його мета – дати можливість митцям побачити легендарні місця на власні очі і переосмислити нав’язані кліше.

 

Вхід вільний лише на відкритті.

 https://www.facebook.com/events/424420478483415/?active_tab=abou

 

© 2014 ART-MAX