Вітаємо Вас на ART-max!

Пориньте у світ творчості відомих сучасних українських художників!

«Точка і краєвид: Народний музей Авдіївки»

tik 01«Точка і краєвид: Народний музей Авдіївки» – виставковий проєкт митця та режисера Пьотра Армяновського у колаборації з художницями Народного музею, серед яких Христина Скрипниченко, Ольга Корба, Лілія Мережко, Зугайрат Новікова, Даша Бережна та Діана Паліна. Проєкт презентує роботи учасниць музею, відеоінтерв'ю з ними та відеороботу Армяновського «Народний музей Авдіївки», яка була до цього експонована та зайняла призове місце на конкурсі МУХі 2019. Також у проєкті будуть представлені відео-інтерв'ю однієї з організаторок фестивалю «Авдіївка ФМ» Тетяни Переверзєвої та німецького митця Алана Меєра, який багато разів приїздив до Авдіївки для проведення майстер-класів та пленерів.

tik 02Продовжуючи попередньо розпочату наративну лінію знайомства з прифронтовим музеєм у відео «Народний музей Авдіївки», нові роботи, зібрані у групове висловлювання, виступають одночасно і тематичним продовженням, і самостійним проєктом. Персоніфікований образ музею з відео Армяновського, який раніше оповідав свою тривалу історію від походів його завідувача з підлітками на Кавказ до військових обстрілів у часи нинішнього конфлікту, тепер виступає в образах його учасників.

tik 03Довготривала робота митця з музеєм розпочалася з відвідування фестивалю «Авдіївка ФМ», події якого відбувалися у Народному музеї та інших локаціях. Тоді його інтенція брати участь у театральній частині переросла у прагнення зафіксувати вир життя культурного центру у відео. У новому проєкті Пьотр Армяновський займає роль не тільки митця, який презентує відеонаратив, а й медіатора: між локальним авдіївським музеєм та його видимістю у міжрегіональному мистецькому контексті й між тамтешніми художницями та тутешніми відвідувачами проєкту.

Щербенко Арт Центр
Вул. Михайлівська, 22B, Київ
shcherbenkoartcentre.com
info@shcherbenkoartcentre.com +38 096 801 20 41
instagram.com/shchac
fb.com/shchac
Графік роботи:
ВТ – СБ
11:00 – 20:00

З НОВИМ 2021 РОКОМ!

ДОРОГI ДРУЗI!

З РАДІСТЮ ВIТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ!!!

Нарешті ми позбулися високосного, не зовсім приємного року.. Слава Богу, увійшли в Новий, і впевнені, в щасливий 2021 рік! Сердечно обнімаємо всіх вас, хто передає свої почуття, доброту, тепло і любов людям. Щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя, нових творчих успіхів, яскравих iдей, смiливих рiшень, родинного тепла і достатку!

З повагою, команда ART-max.biz.ua

IMG 7962

Автор картини - Михайло Онацько

Персональна виставка Танi Василенко

«Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва»  

Музею історії Києва

та

Таня Василенко

представляють виставку

«THE BEST»

11.11.2020 – 22.11.2020

Світ навколо нас постійно змінюється і динамічно розвивається. Спостереження за цими метаморфозами часто надихають художників на створення своїх унікальних світів у творчості.

Не є винятком і Таня Василенко. Художниця працює у техніці абстрактного експресіонізму. Її візитівкою є авторська техніка «об`ємного живопису», що створює ефект тривимірної реальності. Це дозволяє глядачеві відчувати картини глибше. «Мої картини завжди емоційно відверті та наповнені позитивними вібраціями. З їхньою допомогою я намагаюсь «говорити» з глядачами, передаючи їм частину своєї душі та настрою», – каже мисткиня.

Взаємодія абстрактних прийомів написання передбачає занурення в кольоровий інтуїтивний світ. Сміливі сюжетно-композиційні рішення, зухвале поєднанням кольорів, інноваційне технічне втілення надає кожній роботі впізнаваності та самобутнього звучання. На виставці «THE BEST» представлені найкращі роботи з серій «The right to live», «Botanic», «Nature», «Time», «Metaphysics», «New», написані протягом останніх шести років.

Про авторку:

Таня Василенко народилася 1977 р. у Києві. Закінчила Київську державну академію декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука. Членкиня Національної спілки художників України.

Таня брала участь у групових і персональних виставках в Україні, Європі, США, Китаї, Японії та Росії. Крім того, її роботи були представлені галереєю «Saatchi Art» у двох арт-ярмарках «The Other Art Fair». Значна частина картин зберігається в приватних і музейних колекціях багатьох країн світу. Мисткиня є організаторкою фестивалю «Talent Energy Fest», засновницею галереї «V gallery», а також Художньої школи живопису і малюнка «Санта Декор».

Вартість квитків:
     повний – 40
     пільговий – 30

МВЦ Музею історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7)

www.kyivhistorymuseum.org

«ДЕ НІХТО З НАС НЕ БУВ – ІДЕАЛЬНІ СВІТИ: ЛАНАЙ»

Віра Цепкова

nature inspired abstract art

10.11.2020 – 22.11.2020

Ідеальний світ існує лише у нашій уяві. Усвідомлюючи недосконалість світобудови, художниця Віра Цепкова у своїй творчості створює реальну картину довершеного і бездоганного світу.

Референсом для робіт, що експонуються на виставці у Музеї історії Києва, послужив один з островів Гавайського архіпелагу, а саме – Ланай. Його екзотична природа, автентичність і відстороненість від сучасного світу надихнули мисткиню на створення картин, де ідеальний світ не здається чимось недосяжним чи утопічним.

Абстрактний експресіонізм, що звільняє розум від будь-якого контролю над інтелектом та логічними принципами, дозволяє художниці спонтанно висловлювати свої думки та ідеї в абсолютно хаотичних нефігуративних формах. Особливою рисою творів Віри є вільне та автономне нанесення фарб на полотно, що відбувається виключно під впливом емоцій.

За допомогою фарб і мастихіна Віра абсолютно по-особливому передає красу і відтінки природи: легко, сміливо, ненав’язливо. Дивлячись на її полотна, мимоволі замислюєшся, що краса навколо нас дійсно здатна врятувати світ. Сміливі мазки яскравих кольорів, як самовираження, як спосіб перенести свої думки і почуття на полотно – так можна охарактеризувати творчість художниці.

Про автора:

Віра Цепкова – економістка-міжнародниця та перекладачка з німецької і французької мов. Нині – молода мама, що знайшла себе в мистецтві. Художниця брала участь у групових виставках за кордоном, а також реалізувала дві персональні виставки у Києві.

Вартість квитків:
     повний – 50
     пільговий – 30

МВЦ Музею історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7)

www.kyivhistorymuseum.org

Украинский пейзаж

кон. ХІХ–І пол. ХХ вв.

25 сентября – 7 ноября 2020 года

С 25 сентября в галерее НЮ АРТ представлена первая часть выставки украинского пейзажа.

На ней экспонируються произведения с конца XIX века до 1960-х годов. Они происходят из частных коллекций, поэтому это редкая возможность посмотреть на собранные в одном пространстве действительно интересные работы.

На выставке вы увидите произведения более 40 классиков изобразительного искусства, среди которых: М. Алисов, М. Беркос, И. Бокшай, С. Васильковский, Н. Глущенко, А. Эрдели, К. Костанди, Н. Кузнецов, П. Левченко, А. Новаковский, В. Орловский, С. Светославский, Г. Светлицкий, Р. Сельский, И. Труш, С. Шишко, А. Шовкуненко и многие другие.

Выставка Украинский пейзаж - яркое событие в культурной жизни нашего города. Её обязательно стоит посетить всем ценителям прекрасного, ведь мы подобрали очень разные качественные произведения и впервые представляем их вместе! Приходите с детьми - это прекрасная возможность показать им классическое искусство!

Выставка продлится до 7 ноября 2020.

Стоимость билетов:

полный – 50 грн; льготный – 25 грн;

детям до 16 – бесплатно;

вторник – бесплатно.

Музейна збірка «Зупинка-Сторіччя»

Музей сучасного мистецтва України
24.09 – 28.11.2020

      24 вересня 2020 р. Музей сучасного мистецтва України відкрив новий сезон виставкою «Музейна збірка «Зупинка-Сторіччя».

Цього року колектив музею вшановує сторіччя трьох художників, які пройшли нелегкий шлях до мрії, втілили її і залишили нащадкам чудовий спадок – свій позитивний творчий доробок.

Це герої Великої Вітчизняної війни, заслужені художники України, учасники багатьох українських і закордонних виставок.

Бурлін Олександр  Карпович (1920-1994)  навчався і працював на Закарпатті. Виконував переважно пейзажі – цілісні картини з єдиним простором, в узагальненій реалістичній манері, добірній колористичній гамі. Його пейзажі є підтвердженням того, що закарпатська земля була йому рідною, хоч народився він дуже далеко від неї.

Мірошниченко Павло Петрович (1920-2000)  своєю рідною землею обрав Крим. Працював в жанрі натюрморту та морського пейзажу і майже ніколи не писав війну, бо хотів, щоб люди раділи, дивлячись на його святкові і яскраві роботи.

Тюха Іван Андрійович (1920-2005) жив і працював у Києві. В його пейзажах і натюрмортах все дуже легко і правдиво. Його роботи зрозумілі і щирі. Здається, що відчуваєш усе, що відбувається на  полотнах, неначе вони живі і дихають.

Три різних долі, три різних куточка України, де майстри надихались й творили свої полотна, але їх поєднує не тільки рік народження, не тільки роки війни, які вони провели захищаючи Вітчизну, а ще й їх закоханість в українські краєвиди, їх здатність побачити красу в найпростіших речах і намалювати це так, що часом перехоплює подих від усвідомлення цієї краси.

Приходьте і пориньте у творчість митців, у розмаїття кольорів,  звучання цих яскравих робіт і знайдіть те, що саме вам сподобається і стане для вас чудовою окрасою цієї осені.

Помилуйтеся тим, що побачите на виставці і щиро порадійте, що наша земля така щедра на таланти.

Виставка триватиме по 28 листопада 2020 р.

Музей відкрито для усіх бажаючих за умови дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях

з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний.

Адреса Музею:  вул. Кирилівська, 41, м. Київ

е-mail: modern-museum@ukr.net

Art-max.biz.ua - інформаційний партнер музею

© 2014 ART-MAX