Вас приветствует компания ART-max!

Желаем Вам приятного путешествия в мире АРТ-мастеров и их произведений. 

Предлагаем посетить наши АРТ-галереи и выставки, где художники, скульпторы, фотографы и народные умельцы показывают свои произведения искусства, которые могут украсить дом, комнату, кабинет, стать частицей Вашего мира.

Артпогляд на архітектурну спадщину Закарпаття

ДНАББ ім. В. Г. Заболотного, м. Київ, просп. Перемоги, 50

18 січня - 23 лютого.

25 січня 2018р. у приміщенні державної науково архітектурно-будівельної бібліотеки ім. В. Г. Заболотного відбулася презентація художньої виставки «Артпогляд на архітектурну спадщину Закарпаття»

Організаторами виставки виступили Державна науково-архітектурна бібліотека ім. В. Г. Заболотного та громадська організація «Жінки майбутнього».

На експозиції виставки представлено роботи українських художників, учасників пленерів: Бобалик Лариси, Бринюк Світлани, Грабара Віктора, Гренко Галини, Грицай Тетяни, Дигас Галини, Клочко Ольги, Кравченко Ірини, Лозового Євгена, Матейчука Федора, Мецгер Оксани, Пелешка Олександра, Понагайба Євгена, Рибар Наталії та Рибар Тетяни, Секереш Антона, Чумакової Лариси.

Пленери проходили в мальовничій Закарпатській області серед історико-культурних пам’яток, зокрема замків, палаців, ратуш, фортець, та інших унікальних будівель – пам’яток архітектури.

Відвідувачі виставки мають нагоду очима художників поглянути на овіяні легендами та просякнуті історією Мукачівський замок, Замок Шенборнів, Чинадіївський, Середнянський, Ужгородський та Невицький замки, а також фортеці та ратуші Закарпаття.

Митці у своїх роботах намагаються зберегти культурні спадщину, що нам залишили попередні покоління. Це їх внесок у культуру нашого народу.

Виставка триматиме з 18 січня по 23 лютого2018 року.

Вхід вільний.

Довідки за тел. 456-01 72 (Світлана Кирій, Людмила Рабачевська)

e-mail: socio_dnabb@ukr.net

Выставка Арт-студии "Мир живописи"

С 16 по 30 января на Андреевском спуске, 21

Дорогие друзья! 16 января в Музее-мастерской И.П.Кавалеридзе, на Андреевском спуске, 21, открылась выставка Арт студии "Мир живописи" гг. Киев и Белая Церковь /руководитель студии – Элеонора Обухова/, на которой представлено более 70 работ детей от 5 лет и старше, которые обучаются в студии.

Вниманию любителей искусства представлен Мир детства: Мир детской мечты, радости, любви, соприкоснувшись с которым сам не на долго стаешь ребенком, начинаешь видеть окружающую тебя реальность в другом цвете и под другим ракурсом.

В эфире программы "Ранок" на канале UA: Перший, уже состоялось представление студии, которая рада подарить Вам "Мир детских эмоций и улыбок".

Элеонора Обухова 

ART-max вітає усіх із Новим роком та Різдвом Христовим

 

ДОРОГI ДРУЗI!

ВIТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РIЗДВОМ ХРИСТОВИМ! 

onacko zymovy rozvagy sm

 

Завжди з радістю знайомимось з вашими роботами і отримуємо повідомленням про чергові виставкові події. Запрошуємо розміщувати Ваші роботи, персональні виставки у нас на сайті.

Щиро бажаємо нових творчих успiхiв, яскравих iдей, смiливих рiшень, мiцного здоров’я та родинного тепла!

З повагою, команда ART-max.biz.ua

info@art-max.biz.ua

Выставка Арт-студии "Мир живописи"

В период с 16 по 30 января на Андреевском спуске, 21, в Музее-мастерской И.П.Кавалеридзе откроется выставка Арт студии "Мир живописи". В студии обучаются дети с 5 лет и до... Вниманию любителей искусства будет представлен Мир детства: Мир детской мечты, радости, любви, соприкоснувшись с которым сам не на долго стаешь ребенком, начинаешь видеть окружающую тебя реальность в другом цвете и под другим ракурсом.

Элеонора Обухова

facebook

Модернізм і магія

Класика-вічна! Адже класичне Мистецтво створюється на віки. Зайвий раз пересвідчився сьогодні у правоті цієї аксіоми, завітавши на відкриття виставки «Модернізм і магія» видатного українського живописця Романа Юліановича Сельського (1903—1990 р.р.) у київській галереї НЮ АРТ. Його картини приємно вражають свіжістю погляду на навколишній світ. Ось у кого треба вчитися нашій творчій молоді! Та і решті митців — також не завадить. Разом із друзями милувався живописом одного із засновників Львівської художньої школи. І вам раджу побувати серед цієї краси. Просто супер! Картини Сельського надихають. І дають підставу думати : незважаючи на все негативне, що нині доводиться бачити кожному із нас у навколишньому житті, — це життя прекрасне! Дякуємо за позитив, Майстре!

Сергій Комісаров

Виставка «Напередодні свят»

у Музеї-майстерні Івана Кавалерідзе

з 6 по 16 грудня 2017 року

Усі ми у передчутті Нового року... Свята наближаються, а, отже, наближаються і новорічні дива. Одне із таких див — справжнє Мистецтво. Воно завжди викликає радість і подив. Суцільний позитив! А якщо вам не вистачає позитиву — гайда на колективну виставку сім'ї відомих художників із Львівщині, яка у переддень Нового року відкрилася у Музеї-майстерні Івана Кавалерідзе. Називається ця виставка «Напередодні свят». На ній представлені роботи Юрія Копчака (1958-2014 р.р.), Віри Копчак, Андрія Копчака,Юлії Копчак, Оксани Голик та Наталії Поліщук. А ще на цій виставці на вас чекає сюрприз – тут представлені роботи дітей і онуків цієї чудової дружньої родини, з якою творчий колектив програми

#Мистецькахвиля+ каналу #Ukrvideotravel пов”язаний міцною творчою дружбою!

З інформації Сергія Комісарова - facebook

Alla Kislyakova:

Необычную выставку собрал музей Кавалеридзе под свой крышей. Художники нескольких поколений одной большой семьи порадовали своим творчеством. Диапазон и разнообразие впечатляют. Самый младший арт-творец еще не ходит в школу, а старшее поколение уже давно признанные мастера живописи. И весь этот фейерверк красок и эмоций, создал прекрасный праздник! Спасибо, вам, дружная и талантливая семья Копчак-Полищук-Голик! 

 

© 2014 ART-MAX