Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Про нас

Ласкаво просимо на сайт компанії ART-max. Створюючи цей сайт, ми поставили перед собою мету дати можливість цінителям мистецтва насолодитися онлайн переглядом робіт українських майстрів, надати їм допомогу в пошуках робіт і авторів.

Картини, або інші твори майстрів можна придбати, відвідавши виставку-продаж творів образотворчого мистецтва на головній сторінці, де майстри пропонують конкретні досягнення з їх описом і ціною.

Для майстрів ми пропонуємо цю платформу для демонстрації та реалізації робіт. Це можуть бути як нові, призначені для реалізації твори, так і ті роботи, які знаходяться в музеях, на виставках, в приватних колекціях і дають відвідувачам уявлення про творчість майстра.

Ми регулярно проводимо виставки,  або є їх співзасновниками. В нашій стрічці новин ви можете ознайомитися з інформацією про майбутні подій, а також ті, що відбуваються.

Якщо у Вас виникли питання щодо організації виставок і презентацій, цікавлять деякі твори, ви бажаєте придбати обрану вами роботу,  - зв'яжіться з нами і ми відповімо на всі ваші запитання, та допоможемо їх вирішити.

info@art-max.biz.ua    

+38(067) 465-54-69

+38(066) 416-40-67

© 2014 ART-MAX