Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Майстри

Онацько Михайло Олександрович

Михайло Олександрович Онацько народився у 1940 році на хуторі Хоменки поблизу відомої Диканьки на Полтавщині.

У своїй творчості продовжує і розвиває традиції народного малярства. З 1990 року член Національної Спілки майстрів народного мистецтва України. В 1995 році художнику присвоєно почесне звання – заслужений майстер народної творчості України. Лауреат премій Данила Щербаківського та Олени Пчілки.

З 1989 року роботи майстра виставляються в музеях, установах, на виставках. Провів більше 20 персональних виставок у Києві, Харкові, Ужгороді та інших містах України.

Його картини зберігаються в музеях та приватних колекціях любителів народного мистецтва країн Європи, Азії, Америки.

Творче натхнення М. Онацько черпає з народних оповідань та пісень, незрівнянної краси природи, непідкупної доброзичливості та щедрості українців. Не випадково всі сюжети та постаті з картин М. Онацько зрозумілі та близькі людям.

Проживає майстер в Полтавській області, в одному з найбільш мальовничих куточків України – у невеличкому містечку Шишаки на річці Псьол.

© 2014 ART-MAX