Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Майстри

Титоренко Ліна Миколаївна

Про себе

 Живопис для мене - це можливість відкритися і виразитися. Коли ти один на один із творчістю, усе іде на другий план, і залишаєшся тільки ти і робота...

Щораз, коли приступаю до нової картини, виникає відчуття, що вперше беру пензлик в руки, адже щораз це нове відкриття для мене, завжди цікаве та інтригуюче. Я намагаюсь побачити і відчути ритм, колір, форму і фактуру зображуваного об'єкта.

У своїх картинах я хочу показати красу простих речей, що оточують нас. Мені дуже допомагає вивчення і копіювання здобутків старих майстрів, адже щоб створити щось нове, треба повернутися до джерел... Я вважаю, що це дуже важливо, тому, що головною метою художника є виклик позитивної емоційної реакції в глядача.

Я постійно знаходжусь у творчому пошуку, намагаюся знайти себе і з'єднається з навколишнім світом. Працюю переважно в таких жанрах живопису, як натюрморт і пейзаж. Кожна наступна робота розвиває почерк, виховує характер пензля і це відтворюється на полотні. Для мене важливий процес, коли на білому плоскому полотні відбуваються метаморфози фарб, перетворюючись у щось об'ємне і різнобарвне в гамі з моїми щирими переживаннями.

Можна багато говорити про себе, але мої картини розкажуть більше...

© 2014 ART-MAX