Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Майстри

Цапко Віктор Михайлович

Спочатку потрібна ідея. До неї підключаються емоції, інтуіція, і вже сама рука підказує, що робити.

Народився я в Херсонській області в селі Верхні Сірогози. Коли мені було чотири роки батьки переїхали на Хмельниччину, в село Волица-польова. Учителів живопису в селі не було, я вчився самостійно, щось змальовував. Після армії вчився в Одеському художньому училищі ім. Грекова. Після училища працював три роки в художньому комбінаті. Вирішивши підвищити кваліфікацію, поїхав у Санкт-Петербург, де спілкувався з такими відомими художниками, як Феодосій Гуменюк, Леонід Кулибаба, Микола Домошенко та інші. У Санкт-Петербурзі я вчився в студії Василя Ілліча Суворова.

У 1996 році з легкої руки Феодосія Гуменюка, який рекомендував нам (мені, Анатолію Дручило і Ульяні Гуменюк) разом з'їздити в Торонто, зробив там виставку. У Торонто розташована найбільша з канадських українських галерей "KUMF". У цій галереї виставлялося більше 100 українських художників, серед яких І.Марчук, Ф.Гуменюк. Мені теж повезло там виставлятися. З того часу я досить вдало вписався в українську діаспору в Канаді, спілкувався з іншими художниками, мав там п’ять персональних виставок. Ще я виставлявся в Америці, в Детройті, де теж багато українців. Я жив в Канаді з 1998 року. Але, як не пафосно це прозвучить, Україна перетягнула, і з 2008 року я мешкаю в селі Великий Перевіз, Полтавській області. Мені чомусь цікавіше тут, в Україні, з її чудовими людьми. Сусіди по дачі у мене такі відомі художники, як Геменюк Феодосій, Бовкун Володимир, Бородай Олександр, Бабак Олександр. У мене під боком не лише річка і красиві пейзажі, але ще й коло спілкування. Вже втретє беру участь в "Мамай-фесте", який проходить в Дніпродзержинську. У Запорізькому художньому музеї також є мої роботи. Продовжую працювати.

Я не байдужий до долі українського народу, яку він відстоює століттями. І коли почалася революція гідності, з перших днів я брав у ній активну участь. Сьогодні, коли наші побратими потом і кров'ю відстоюють незалежність України, я намагаюся їм допомогти своєю творчою працею, з гордістю беру участь у багатьох благодійних акція, у тому числі виставках. Допомога пораненим - це свята справа. Я вірю в перемогу українського народу. Як тут не згадати великого Тараса Шевченко: «Борітеся — поборете! Вам бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!».

© 2014 ART-MAX