Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Майстри

Гаркава Ірина (Iren Garkava)

iren garkava

Я народилася і живу в Києві. Живопис для мене-це биття мого серця, моє дихання. Цей вислів моїх переживань у часі і в русі, в радості і смутку, в надії і розпачі. Для мене це більше ніж хобі, це моя енергія, що бере початок з дитинства, точніше, з художньої майстерні моїх предків, які представляли династію художників-іконописців Шевченко. Художня майстерня -це те сакральне місце, де я навчалася, де я вбирала і захоплювалася дідовій «алхімією»: як за допомогою фарб, майстерності і натхнення народжувалися чудеса на полотні. Схоже, що ген творчості мене таки зачепив. Моя потреба творити картини проходить червоною ниткою через усе життя, трансформуючись в ідеї, можливості і дії. І хоча моя основна діяльність не пов'язана з мистецтвом, вільний час я присвячую живопису. Я пишу картини для себе, для близьких,їх знайомих та незнайомих, усвідомлюючи, що якщо хтось розуміє - добре, якщо ні - не важливо, продовжуючи робити те, до чого лежить душа.

Натхнення шукаю у спілкуванні, подорожах, наповнюючись емоційно чимось новим та дивним. Всі свої почуття, які можна описати словами, я вважаю за краще висловлювати в своїх картинах. Грація та натхнення, ніжність та чарівність, дикість та умиротворення-їх відображення можна знайти в моїх роботах. Мої картини прикрашають установи, приватні колекції та беруть участь у виставці. У живопису використовую масло, а також акварель і пастель.

Я рада відгукам, спілкуванню і відкрита для пропозицій.

Назавжди ваша Iren.

+380675094329

 

© 2014 ART-MAX