Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

НЕ ТАКА ЯК ІНШІ ВОНА

ВІДКРИТТЯ ПАРТНЕРСЬКОГО ПРОЄКТУ ДІАНИ АНДРУНИК

«Не така як інші вона» — соціальний проєкт про красу «нестандартної» зовнішності, простір для першого експонування якого надає Щербенко Арт Центр. Авторка проєкту — фотографиня Діана Андруник, яка вже декілька років знімає жінок з фізичними особливостями. 

ne takaya yak inshi vona

Привернути уваги спільноти до жінок, чиї тіла мають свою особливу унікальність стало основною метою проєкту. Адже близько 15% населення світу має різні форми інвалідності, а в Україні ця цифра сягає біля 3 мільйонів осіб. У проєкті брали участь жінки, які почуваються впевненими та сексуальними, попри усі фізичні та зовнішні особливості. Наприклад, параолімпійська чемпіонка в інвалідному візку Уляна Пчолкіна, супермодель Юліана Юсуф з невусом, яка розробила додаток для людей з проблемами шкіри чи Варвара Акулова, гримерка проєкту, у якої на обличчі було більше 25 операцій.

Як коментує Діана Андруник: «Одна фотографія може змінити тисячі життів. Один фотопроєкт може змінити історію. Я вірю, що проєкт «Не така як інші вона» — це не просто візуальне прагнення зламу стандартів норми краси. Це проєкт, де кожен знайде щось для себе. Можливо — це буде самооцінка, можливо — усвідомлення, що десь був не правий, можливо — комусь стане легше дихати та жити».

Виставка присвячена померлій Дарині Химчук — героїні другого проєкту.

Учасниці проєкту: Марія Чесноковська, Женя Люлько, Тетяна Карелова, Варвара Акулова, Юліана Юсуф, Владислава Яушева, Маша Волкова, Уляна Пчолкіна, Дарина Химчук, Надія та Марія Возні, Оксана Руденко, Юлія Лісова, Альона Щерба, Марія Банько, Ноіра Погасян, Ліна Дешвар, Міла Березюк, Оксана Кононець.

Проєкт триває у часі і на сьогодні Діана вже відзняла його дві частини. Перша з них створювалася протягом 2018 та 2019 років, а друга разом з медіа Bird In Flight — наприкінці 2019 — на початку 2020. Наразі тривають зйомки третьої частини проєкту. У Щербенко Арт Центрі Діана презентує фотографії двох нових героїнь разом з портретами попередніх учасниць. Проєкт вперше експонуватиметься у виставковому просторі, адже до цього існував лише у медіа. Надалі, Діана планує експонувати роботи і в інших виставкових майданчиках різних міст України. 

Це благодійна виставка, адже метою її проведення також є збір коштів на лікування однієї з героїнь. Партнери: проєкт «Я зможу», YARO, EatEasy, Star Light, Щербенко Арт Центр.

Діана Андруник
Працює фотографинею майже 8 років. Була фотожурналісткою The Village Україна та співпрацювала з багатьма глянцевими виданнями, серед яких Pink, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan. Також працювала зі зйомками в Абу-Дабі, Бангкоку, Берліні та Копенгагені. Повернулася до України, щоб займатися соціальними проектами з людьми з фізичними особливостями та дітьми-сиротами.

Вхід до 10 людей одночасно, закликаємо користуватися захисними масками.

Щербенко Арт Центр,

вул. Михайлівська 22В, Київ, Україна 

shcherbenkoartcentre.com

info@shcherbenkoartcentre.com

+38 096 801 20 41

instagram.com/shchac

fb.com/shchac

Графік роботи:

Вт – Сб 11:00 – 20:00

Вихід на позитив

25 червня по 20 вересня 2020 р

Музей сучасного мистецтва України

 

25 червня 2020 Музей сучасного мистецтва України оновив експозицію виставкою «Вихід на позитив» з фондів музейної збірки.

Кожний відвідувач надихнеться позитивним настроєм, переглянувши 70 творчих робіт шістдесяти українських митців.

       У глядача є можливість насолодитися сонячним світлом і ніжною веселкою, відчути легкість квітів і лоскотання трав, почути музику вітру, шум прибою і легкий шепіт хвиль, розгледіти емоції на обличчях людей і помилуватися архітектурними формами будівель. Всі ці прості речі є найважливішими в житті кожної людини і талановиті художники, вклавши в твори свою душевну енергію, передадуть її глядачам.

       На виставці представлено творчість художників різних шкіл - київської, харківської, львівської, кримської, закарпатської ... Це будуть відомі і улюблені багатьма художники і майстри, чиї роботи виставляються вперше в музеї. Ось деякі прізвища учасників виставки - Олена Яблонська, Віктор Чаус, Павло Тайбер, Віктор Толочко, Орест Слешінській, Люс’єн Дульфан, Валентин Бернадський, Тетяна Красна, Галина Зоря, Лариса Пуханова, В'ячеслав Приходько та багато інших, дивовижно обдарованих художників, які вміють бачити і відтворювати позитив, красу і неосяжність світу.

Запрошуємо вас відвідати цю енергетично потужну виставку і отримати тонізуючий імпульс жити і радіти кожній миті життя, милуватися самими звичайними речами і любити все і усіх, хто знаходиться поряд.  

Виставка триває з 25 червня по 20 вересня 2020 р.

Музей відкрито для усіх бажаючих при умові дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка.

Вхід вільний.

 

Адреса Музею:  вул. Кирилівська, 41, м. Київ

е-mail: modern-museum@ukr.net

Сторінка Музею: http://modern-museum.org.ua

 Ролик виставки: https://youtu.be/ygpwjsFmCfM

ART-max    - інформаційний партнер

 

Объединенные цветом

Арт-галерея "Мануфактура"

18 июля по 14 августа

20200718

С 18 июля в АРТ-галерее «Мануфактура» успешно проходит выставка творческого семейного тандема Алексея и Оксаны Иванюк под названием «Объединенные цветом».
Оба - воспеватели живописных украинских пейзажей и мастера чувственных натюрмортов. В их работах каждый найдет что-то близкое и родное сердцу. Вот - знакомая тропинка к бабушкиному дому, там - ароматные мальвы и бархатцы, с любовью выращенные мамой. А рядом - зеленые пастбища и цветущие сельские улицы, где так хорошо было в детстве проводить летние дни.
Разнообразие чистых красок словно поет на холсте, зовет в увлекательное путешествие забытыми местами, согревает душу теплом и светом.
«Жизнь полна тогда, когда она наполнена цветом, красками, оттенками. В современном быстроменяющемся, урбанистическом мире с огромным потоком информации цвет в значительной степени влияет на судьбу людей. И именно цвет помогает идентифицировать большинство произведений созданных в Украине, как украинское»- говорят художники.
Зрителя непременно поразит неповторимый колорит работ, чрезвычайно широкий диапазон палитры и сюжетно-техническое воплощение. Кроме того, яркие картины, вдохновленные красочной природой Полтавщины, могут стать хорошим подарком или дополнением интерьера.Иванюк Алексей Андреевич родился в 1954 году в г. Пирятин Полтавской области.
Иванюк Оксана Антоновна родилась в 1964 году в г. Клевань Ровенской области.Вместе учились в Крымском художественном училище им. Н. Самокиша. Именно это учебное заведение соединило их судьбу и творческий путь. После обучения работали преподавателями изобразительного искусства в Пирятинской школе-гимназии эстетического воспитания, которую сами же основали в 1990 году.
Участники многочисленных выставок, живописных пленэров, симпозиумов, как в Украине, так и за рубежом. Члены Национального союза художников Украины.
Работы Оксаны хранятся в Национальном музее изобразительного искусства Украины, Национальном музее им. Т. Г. Шевченко в Киеве, Музее культурного наследия Украины, и в частных коллекциях мира.
Картины Алексея занимают почетные места в галереях Нью-Йорка и Вашингтона, а также в Национальном художественном музее им. Т.Г. Шевченко в Киеве и частных коллекциях.
Художники живут и работают в г. Пирятин Полтавской области.


Выставка продлится с 18 июля по 14 августа.
Вход свободный!Адрес: Обуховское шоссе, 2
Время работы: ежедневно с 11.00 до 19.00
Информация по тел: +38 (044) 200-9747
E-mail: pr.art.manufactura@gmail.com

ЧАСЫ РАБОТЫ:

 • Понедельник 10.00 - 21.00
 • Вторник 10.00 - 21.00
 • Среда 10.00 - 21.00
 • Четверг 10.00 - 21.00
 • Пятница 10.00 - 21.00
 • Суббота 10.00 - 21.00
 • Воскресенье 10.00 - 21.00

Использованы материалы с Интернет-

https://manufactura.ua/news/obedinennye_tsvetom_aleksey_i_oksana_ivanyuk/

Команда интернет-платформы АРТ-макс

Декілька найкращих музеїв Києва 2020 року

Як дізнатися місто зсередини і зануритися в атмосферу столиці? Зробити це можливо, відвідавши кілька популярних музеїв Києва. Тим більше, що з послабленням карантину музеї можуть працювати в звичайному режимі, але з дотриманням усіх санітарних норм.

mus 01

Сьогодні столиця України налічує понад 100 музеїв. Всі вони абсолютно різні і кожен зможе знайти тут для себе щось до смаку. Серед них є історичні та художні галереї, справжнісінькі фортеці, військові споруди, будинки, садиби і цілі комплекси зі столітньою історією. Ми не будемо перераховувати в статті всі музеї, а назвемо лише кілька найяскравіших з них.

 • Музей історії Києва

 • mus 02

Музей був відкритий 1978 року і за цей час змінив кілька будівель. Наразі він – один з найвідвідуваніших музеїв в столиці. У ньому зібрана багата частина історії міста, яка налічує близько 250 тисяч експонатів. Колекція представлена не тільки у вигляді фотографій і документів, тут також є предмети мистецтва і речі з багаторічною історією – предмети інтер’єру, одяг, музичні інструменти та інше.

Музей займає кілька поверхів. На верхніх поверхах розташована постійна композиція, присвячена історії столиці. Нижні зали переважно відводяться під тимчасові виставки та майстер-класи. Рекомендований для відвідування як перше знайомство з містом і для тих, хто хоче дізнатися цікаві факти про Київ.

Де: вул. Богдана Хмельницького, 7
Вартість вхідного квитка: дорослий – 45 грн, для пільгових категорій відвідувачів – 30 грн, сімейний квиток для групи відвідувачів з 4-х осіб – 100 грн.

 • Національний художній музей України

 • mus 03

Перш ніж перейти до експонатів, приділіть кілька хвилин своєї уваги самій будівлі музею. Величезний палац, високі колони, ліпнина, біля входу два величезних леви – цей храм мистецтва починає заворожувати вже здалеку. Автором цього проєкту був Владислав Городецький, він же створив відомий в Києві “Будинок з химерами”. Музей має прекрасну колекцію старовинного і сучасного живопису, а також скульптур. Фонди налічують близько 40 тисяч експонатів, в основу яких лягли український іконопис XII-XIX ст. і український живопис XIX-XX століття. Якщо ще не були – сходіть обов’язково! Тим більше, що просторі відреставровані зали музею вас теж не залишать байдужими.

Де: вул. Михайла Грушевського, 6
Вартість вхідного квитка: дорослі – 40 грн, студенти – 20 грн, школярі – 10 грн, пенсіонери – 10 грн, дорослий + школяр – 40 грн.

 • Національний музей “Київська картинна галерея”

 • mus 04

До березня 2017 року музей носив назву Київський національний музей російського мистецтва. Якщо хочете перенестися до часів балів, шику та блиску Київського бомонду – вам сюди! Музей знаходиться в особняку Федора Терещенка, відомого Київського мецената і колишнього власника цукрових заводів. Спочатку це була галерея російського мистецтва, заснована 1922 року на базі приватних зібрань, основу яких становила колекція родини Терещенків. А з 1934 року галерея отримала статус музею.

В особняку збереглися оригінальні інтер’єри, кришталеві люстри, меблі мецената і звичайно ж картини, які належали родині Терещенків. Задіяні колишня спальна, їдальня, бальна зала мецената, всього в музеї понад 30 кімнат. До перлин музею можна віднести роботи Врубеля, Айвазовського, Шишкіна, Петрова-Водкіна та інших авторів російського живопису.

Де: вул. Терещенківська, 9 (м. “Льва Толстого”)
Вартість вхідного квитка: дорослі – 65 грн, студенти – 25 грн, школярі – 20 грн, пенсіонери – 20 грн.

 

Джерело:

https://1news.com.ua/tsikave/top-5-najkrashhyh-muzeyiv-kyyeva-2020-roku.html

Чорнобильська катастрофа – 34 роки Пам’ятаємо

Вже 34 роки минуло з того часу, коли наш народ вступив у боротьбу за право вижити у катастрофі, яка приголомшила світ. Важко оцінити масштаби випробування, яке випало на долю України. Боляче згадувати тих, хто особливо в перші дні трагедії першими кинулися рятувати країну і всю Європу.

На момент вибуху в реакторі знаходилось близько 200 т урану. Було зруйновано обшивку, а через відсутність захисної оболонки більше 60 т радіоактивних речовин піднялись у повітря.
Сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря після аварії в Чорнобилі, була в 30-40 разів більшою, ніж при вибуху атомної бомби в Хіросімі. Пожежа тривала 10 днів і тільки вона забрала життя 31-ї людини.
(https://uamodna.com/articles/chornobyljsjka-katastrofa-vchora-sjogodni-zavtra/)

Цю жахливу подію ніхто не має права забути, а самовідданість і відвага десятків тисяч ліквідаторів наслідків чорнобильської катастрофи повинна бути прикладом безмірної любові до народу, своєї Батьківщини.

Низький уклін Вам, ліквідатори, за перемогу над ядерною стихією, за врятовані життя людей, збереження цілого континенту.

Колектив АРТ-Асоціації «Золота палітра», інтернет-порталу «ART-max.biz.ua» цим посланням відкрив постійно-діючу  виставку робіт художників, фотографів та інших майстрів, яка щорічно в переддень Чорнобильської трагедії буде нагадувати нам про нашу силу, відвагу і любов до життя.

Запрошуємо митців надсилати нам фото робіт з цієї теми.

ART-max.biz.ua

info@art-max.biz.ua

Вітаємо зі святом 8 Березня!

Вітаємо зі святом 8 Березня

Наших чарівних і талановитих,

енергійних і романтичних майстринь!

Бажаємо Вам кожного дня відчувати радість

життя, насолоду почуттів, сонячний настрій.

Нехай рідні і друзі дарують Вам тепло і любов,

а довкола розквітають квіти і звучить чарівна музика.

Бажаємо Вам здійснення всіх Ваших мрій і бажань.

 roses1

Завжди з Вами

ART-max.biz.ua

 

© 2014 ART-MAX