Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Відкриття міжнародної виставки сучасного жіночого мистецтва "NUMERI ESSE: РИТМИ БУТТЯ"

Життя - це складний згусток ритмів. Ритм людського серця залежить від наших емоцій, відчутів і дій та визначає ритм зміни поколінь. Нас заворожують ритми руху зірок і планет, хвиль на поверхні океану, калейдоскоп зміни сезоні. Ми створюємо ритми цивілізації - звуки музики, мережі галасливих хайвеїв, телефонних дзвінків, речитативи електронних меседжів і нової смертоносної зброї. Людство існує в ритмах епох, насичених битвами і соціальними конфліктами, перемогами і поразками. Кожна людина шукає і обирає свій власний ритм. Втім, ритми іноді порушуються несподіваними зупинками і крутими поворотами. Що вони несуть з собою - народження нового ритму або дисонанс анархії і руйнувань? 

У творчості теж є свої ритми - періоди творення змінюються періодами творчого спокою; періоди експресивної абстракції змінюються класичними пейзажами; періоди чуттєвих фарб змінюються спокійним ніжним "сфумато" ... Жіноча творчість глибоко емоційна і психологічна. її ритми пульсують на кордоні, що розділяє зовнішній світ і індивідуальність.

Виставка представляє роботи сучасних українських і зарубіжних художниць (Маріанни Абрамової, Ірини Акімової, Ірини Булави, Тані Василенко, Олесі Дворак-Галік, Марини Громенко, Людмили Лободи, Ірини Роднікофф (США), Корини Толедо (Німеччина), Тетяни Самохіної, Лідії Селянко, Ірини Семенюти, Тетяни Черевань). Це сучасний живопис, колаж, інсталяція і кераміка. Погляди художниць на тему ритму різні і самобутні. Цикли робіт Ірини Роднікофф і Корини Толедо присвячені темі народження, життя і смерті як природного ритму нашого буття. Ірина Акімова в інсталяції "Ритми епох" пропонує філософські роздуми про музичні символи різних історичних епох, зміна яких супроводжувалася ритмами соціальних потрясінь, Інсталяції Тетяни Самохіної розкривають світ відчуттів художницею ритмів різних міст. Роботи Маріанни Абрамової і Тані Василенко - це заклик не потонути в ритмах сучасної цивілізації, не втрачати зв'язок з природними ритмами. Картини Тетяни Черевань розповідають про символи ритмів життя і любові через призму японського мистецтва шибарі. Колажі Марини Громенко - це міні-розповіді про позитивне сприйняття різноманіття нашого життя. Керамістка Олеся Дворак-Галік виступає проти плоского і однобокого сприйняття складних ритмів буття. Картини Людмили Лободи - яскраві замальовки ритмів жанрових сцен. У полотнах Ірини Семенюти застигли непорушні (вічні) ритми природи, яким підпорядковано все живе на Землі. Колаж Ірини Булави - подорож до Індії- до витоків мудрості, стародавньої культури і вічних знань про ритми буття. Графічні твори Валерії Тарасенко - глибоке філософське занурення у глибини підсвідомості задля збереження пам'яті Всесвіту. Пульсуючі ритми кольорів Анни Бітаєвої створюють візуально насичені та глибокі композиції. Кольорові ілюзії Ірини Ворони породжують відчуття поглинання, момент спокою розуму, стан балансу підсвідомості. Колажі Катерини Ситої дають речам нове життя та нове значення.

Попри різноманіття творчих підходів, роботи представлених на виставці художниць об'єднує висока внутрішня динаміка образів і сюжетів. Які ритми пропонує наша епоха? Які ритми чують художники? Як вони шукають свій власний ритм? Де перетинаються ритми творчості і ритми буття? Пошуку відповідей на ці питання присвячена ця виставка.

Організатор виставки - Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві (UAFRA) за підтримки Київської організації Національної спілки художників України та Інституту проблем сучасного мистецтва. Виставка проходить в рамках проекту UkrainianWomen'sArtNow
Керівник проекту та куратор виставки - Ірина Акімова.
Артдиректор проекту - Анастасія Гончаренко.

 

Міжнародна виставка жіночого мистецтва "NUMERI ESSE: РИТМИ БУТТЯ"

NUMERI ESSE: Ритми буття

Виставка живопису Ірини Саченко "Історія кохання"

Музей історії міста Києва

(вул. Б. Хмельницького, 7, м.”Театральна”)

18 вересня в МВЦ “Музей історії міста Києва” відкрилася виставка “Історія кохання” члена Національної спілки художників України Ірини Саченко. В експозиції представлено понад тридцять творів живопису, сповнених розмаїттям сюжетів та образів: квіти, сни,жінки, загадкові речі та ін.

“Історія кохання” для художниці - це комфортний простір, укриття, маленький замкнений світ, в якому панує атмосфера ніжності та романтики. “Це почуття, що виходить з середини нашої свідомості, а потім знову туди повертається. У кожної людини виникає потреба ізолюватись від шаленого, динамічного світу, заховатись, забутись та відчути себе захищеним і щасливим” - ділиться думками автор.

Пишучи свої картини, Ірина Саченко намагається показати свій комфортний світ, свою love Story. Її живопис сповнений свіжості і якоїсь особливої зворушливої чарівності. Ірина Саченко — художниця емоцій, особливого настрою та творчого пориву. Її картини багаті на яскравий, сонячний колір. У своїх творах вона, ніби “вальсує” легким пензлем у межах індиго, насиченої охри та небесно-блакитного кольору.

Презентація картини Володимира Слєпченка «ВЕЛИКЕ ХРЕЩЕННЯ»

Доторкнутися рукою справжнього митця до Історії, аби залишити у ній і свій слід...26 липня у Софіївському соборі на території Національного заповідника «Софія Київська» відбулася презентація картини Народного художника України Володимира Слєпченка. Але презентація не від слова «презентувати, себто — показати», а презентація у сенсі ПОДАРУВАТИ! Мій добрий старий друг, мудра і щедра душею людина, із якою ми годинами спілкувалися під час нашого спільного перебування у Арт—резиденції «Карпатський рай» у Славсько, подарував Національному заповіднику «Софія Київська» воістину короліський подарунок. Йдеться про його епічне полотно «Велике хрещення». Ця монументальна картина написана паном Володимиром ще у далекому 1998. На полотні зображено момент, коли великий князь Київський Володимир повертається з Корсуня, де він прийняв Хрещення...Віднині ця картина навіки зберігатиметься на території нашої древньої православної святині. Отож, пан Володимир є не лише одним із найкращих сучасних українських художників, а й видатним меценатом! Дякуємо Вас за безцінний мистецький дар, Маестро! А як відбувалася передача цього шедевру із рук Майстра у руки фахівців Національного заповідника «Софія Київська» ви дізнаєтеся із чергового випуску програми #МИСТЕЦЬКАХВИЛЯ+ на каналі #Ukrvideotravel

Сергій Комісаров

Персональна виставка Дмитра Філатова «К АRT ON» у галереї «Митець»

з 12 по 21 липня,

Київська художня галерея «Митець» КОНСХУ,

В.Васильківська, 12

Є бажання без зайвої метушні замислитися над сенсом Життя? Тоді Вам — до київської галереї «Митець»! 12 липня тут відкрилася виставка графічних робіт дуже цікавого українського художника Дмитра Філатова

СергійКомісаров

Персональна виставка живопису Налії Багацької "THE NIGHT"

30 червня – 03 серпня 2018 р.

ZavalnyiArtCenter Вул.Старонаводницька, 31 м.Київ

В приміщенні Zavalnyi Art Center / Завальный Арт Центр з великим успіхом проходить Персональна виставка живопису Наталії Багацької.

Відвідувачі виставки відчувають приємний і загадковий романтизм жіночої душі, яка відчувається в чудово відображених жіночих образах. Рроботи з портретами дівчат написані в левкасной техніці в монохромі. Багато робіт навіяно віршами Пушкіна, там видно по їх назвам. Пейзажі написані за спогадами місць, які відвідала майстриня.

© 2014 ART-MAX