Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Музей історичних коштовностей України

4 січня святкуймо разом «золотий» ювілей МІКУ!

Майже 50 років тому, 4 січня 1969 року, філіал Національного музею історії України – Музей історичних коштовностей України вперше гостинно відкрив свої двері для відвідувачів.

miku1За час, що минув, його відвідали сотні тисяч людей. Музей завжди був своєрідною візитівкою країни і радо приймав почесних гостей з усього світу – королівських осіб і президентів, парламентарів і міністрів, діячів культури та представників вищого духовенства. У стінах Музею звучали десятки різних мов, а з його експонатами на міжнародних виставках знайомилися у понад 20 країнах світу. Не дарма цей музей називають Золотою скарбницею України, адже музейному зібранню коштовних старожитностей, що складається з 56 тисяч предметів, рівного у світі немає.

За роки свого існування Музей оновлювався, поповнювалася його колекція, змінювалися і осучаснювалися форми роботи з аудиторією. Колектив МІКУ пропонував своїм гостям ґрунтовні тематичні екскурсії, пізнавально-розважальні квести, інтерактиви, театралізовані програми і навіть «археологічні розкопки». У стінах музею відвідувачі зустрічалися зі Скіфським Воїном та Царицею, войовничою Амазонкою та Геродотом, Майстром-золотарем, царицею Естер та княжною Янкою, загадковим казкарем Скрінфлі та запальною Бабусею-Ягусею. За 50 років було чимало всього… Але неодмінною завжди лишалася гостинність співробітників та захопленні враження відвідувачів.

4 січня 2019 року з нагоди «золотого» ювілею ми щасливі запропонувати вам, наші любі відвідувачі, безкоштовний вхід до музею, а також протягом дня консультації від наших науковців. Безкоштовні консультативні години у кожному залі плануємо від 11:00 до 12:00, від 14:00 до 15:00, від 16:00 до 17:00.

Музей історичних коштовностей України знаходиться за адресою: вул. Лаврська, 9, корпус 12 (територія Києво-Печерської лаври).

Вхід до Лаври – через головну браму.

Тож святкуймо разом «золотий» ювілей МІКУ!

Більше читайте на сайті: nmiu.com.ua

З новим роком!

З Новим роком, дорогі друзі! Бажаємо, щоб для кожного із вас він став роком шаленних успіхів, здійснення всіх омріяних бажань, часом зміцнення здоров'я!

Щастя вам, мудрості, родинного затишку, тепла і любові!

З глибокою повагою, ваш art-max.biz.ua

Виставка Світлани Бринюк "From many many summers"

Нацiональний музей «Київська картинна галерея»

21 – 23 грудня

48376955 2600102963349466 7867266667540119552 n 1

Виставка "From many many summers" Світлани Бринюк презентує близько 15 живописних творів, в яких знайшли своє відображення творчі пошуки художниці 2017-2018 років, а також кілька полотен попередніх періодів, які ще не експонувались в Україні, зокрема з мальтійської серії 2016 року.

From many many summers …. Через багато багато літ ….. Південний темперамент і палка душа художниці не дозволяють їй вимірювати своє творче життя зимами, коли душа завмирає в очікуванні відродження. Тому вона обирає періоди, коли життя буяє та розквітає у золотому сяяні сонця, що сповнює усе змістом і безтурботною надією, коли навіть смуток пронизаний цим сяянням.

Живопис майстрині сповнений фантазійних, енігматичних образів, тонких переживань, навіть повсякденні предмети постають перед глядачем очищеними, позбавленими звичної буденності. Виставка дає змогу зазирнути до творчої кухні мисткині останніх років, і відчути енергійний, вигадливий темперамент художниці.

Світлана Бринюк народилася в м. Одеса (1968). Член національної спілки художників України (з 2012). Посол Mondial Art Academia в Україні (з 2017).

Закінчила Одеське художнє училище ім. Грекова (1989) та Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (1996).

Виставкову діяльність розпочала з 1986 року.

Відбулося 18 персональних виставок в Україні, Німеччині та Словаччині. Учасниця мистецьких виставок, проектів, пленерів та аукціонів в Україні, Росії, Німеччині, Мальті, Франції, Чехії, Словаччині, Польщі та Литві.

Відзнаки: Бієнале «Color Fest» II премія (2012 Мінськ, Білорусія), «International prize for galleries and choices of proffessionals of art 2017», бронзова медаль категорія «сюрреалізм, символізм», Mondial Art Academia).

“Твій подарунок з емоціями” Тетяни Нікітіної

Your gift with emotions by Tatiana Nikitina

48391072 520871485077548 1397358959689465856 n

Музей історії міста Києва

вул. Б. Хмельницького, 7

спільно зі студією

Nikitina Magic Shock

представляють виставку

«Твій подарунок з емоціями»

20.12.2018-13.01.2019

Виставка колекції унікальних 3D картин від студії концептуального подарунка Nikitina Magic Shock.

Виставка «Твій подарунок з емоціями» – це колекція унікальних 3D картин від студії концептуального подарунка Nikitina Magic Shock.

Студія родом із сонячної Одеси і є неодноразовим учасником та партнером яскравих подій в Україні та за її межами. Роботи студії захоплюють, насамперед, технікою і матеріалами, а також сюжетами, що виконані в різних техніках, а також у 3D, що дає позачасове уявлення про життя.

Мета команди Nikitina Magic Shock – показати думки людей 19-габо шовковим полотном. Сюжети і деталі видуваються зі скла, полімерної та молекулярної глини, а також полегшеного поліуретану. В деяких сюжетах використовуються матеріали з ао століття. «Ми щиро віримо в успіх розвитку складної механіки і реалізовуємо ці проекти в окремих сюжетах і декоративних деталях. Правильне оформлення деталей відіграє тут важливу роль», – розповідає засновниця студії Тетяна Нікітіна.

Усі бокси виконані з дерева, скла, паспарту. Стінки боксів обрамлені італійським оксамитом нтикварних виробів і струн від музичних інструментів.

За останній роки студія Nikitina Magic Shock була партнером таких заходів, як Одеський міжнародний кінофестиваль, Міжнародний Фестиваль Voice of Оrchestra America, Віденський Бал 2018, Olerom forum Ukraine 2017/2018, концептуальна виставка у Верховній Раді України, співпраця з одним із найбільших ювелірних будинків у Лондоні.

Вартість квитків:

дорослий – 50

для пільгових категорій відвідувачів – 20

Мистецтво від художників

15 – 30 грудня 2018 р

Мистецький центр «Шоколадний будинок»

Київ, вул. Шовковична, 17/2

Із великим задоволенням відвідали щойно відкриту, 15 грудня, в Мистецькому центрі «Шоколадний будинок» виставку українських майстрів «Мистецтво від художників». З великою майстерністю велич природи, філософію буття, безмірність почуттів і кохання відтворили в своїх роботах Глазунов Олексій, Василенко Тетяна, Ірен Гаркава, Білоус Тетяна, Чумаченко Віктор та інші художники.

Бажаємо майстрам нових успіхів.

Творче об’єднання ART-max.biz.ua

З днем художника!

Дорогі друзі! Щиро вітаємо вас зі святом!

Як добре, що ви є і даруєте людям можливість доторкнутись до ваших робіт, відчути ритми небайдужих сердець, подих вільних душ, радість життя, красу людини і глибину любові!

Бажаємо вам завжди бути щасливими, успішно творити на мистецькій ниві, відчувати увагу і тепло шанувальників! Міцного здоров’я, родинного затишку і достатку вам і вашим родинам!

З повагою, команда ART-max.biz.ua

14 жовтня 2018 року

© 2014 ART-MAX