Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Вишитий живопис Гончарук Лідії. Нова сторінка.

15 січня у Центрі Української Культури та Мистецтва відбулось відкриття виставки «Вишитий живопис Гончарук Лідії. Нова сторінка».

Виставка триватиме до 6 лютого 2019 року!

Ласкаво просимо!

Час роботи виставкових залів:

Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00;

Сб. – 10:00 – 18:00;

Нд. – вихідний.

Адреса Центру Української Культури та Мистецтва:

Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст. м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік вулиць Верхній і Нижній Вал)

www.dolesko.com

51334886 2243442079259175 6089500938320478208 n

Олександра Єрастова «Жіночі перевтілення»

Музей історії міста Києва

Вулиця Богдана Хмельницького, 7, Київ, 01030

До 10 лютого 2019р

Свої роботи автор створює в стилі сучасного мистецтва «Contemporary art», що дозволяє творити на стику міждисциплінарності і занурюватися в психологічний світ людини і міфотворчості. Вона створила авторську серію робіт за мотивами антиутопії Оруелла «Скотний двір», мистецький проект «Псіхопортрет. Великі особистості», арт-інсталяцію «Emotion».

Время работы музея:

понедельник 11:00–16:00

вторник - воскресенье 11:00–19:00

Телефон: 044 520 2825

http://www.kyivhistorymuseum.org/uk/zavitayte-do-mvts

ІВАН МАРЧУК «Земля моя – краса моя…»

Департамент культури Київської міської адміністрації, Національний музей «Київська картинна галерея»

ПЕЙЗАЖ, РЕТРОСПЕКТИВА

З 15 січня по 3 лютого Національному музеї «Київська картинна галерея» триватиме ретроспективна виставка «Земля моя – краса моя» народного художника України Івана Марчука.

marchukДе б не жив Іван Марчук, у своїх гіперреалістичних полотнах він відтворював лише краєвиди рідної землі. Саме картини одного з 13-ти творчих циклів художника – «Пейзаж» – представлені в експозиції ретроспективної виставки «Земля моя – краса моя». Перебуваючи у пошуках власного творчого стилю, у 1972 році митець для передачі одухотвореності природи винайшов власну цілком оригінальну техніку «пльонтанізм» (від діалектного слова «пльонтати» - плести, переплітати), котра балансує на межі рукотворного і технологічного і через складність філігранного виконання і трудомісткість практично не підлягає повторенню. Експозиція містить близько 60 полотен, створених протягом 1972– 2019 років.

Вплив його полотен на глядача можна порівняти з дією 25 кадру, що передусім діє на підсвідомість. І творить художник полотна, окрім пейзажів і портретів, виключно на підсвідомості. Сам митець говорить про це так: «Наперед я не знаю, що малюватиму. У мене виникає один образ, другий. Рука мене сама веде. Картини мені нібито являються».

Безмежно залюблений у неймовірну красу рідної природи, Іван Марчук передає цю любов глядачеві і своїм подвижництвом на творчій ниві доводить невичерпність мистецтва у творенні прекрасного.

На вернісажі виставки «Земля моя – краса моя» Лідія Лущик – відомий дизайнер, лауреат вітчизняних та міжнародних показів моделей одягу – представить п’ять авторських розробок з використанням вишитих елементів за мотивами творчого циклу художника «Кольорові прелюдії».

Іван Марчук (нар. 1936) – Народний художник України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, кавалер ордена Свободи, Почесний громадянин міст Києва, Тернополя та Канева, член Золотої гільдії Римської академії сучасного мистецтва.

За версією британської газети «The Daily Telegraph» його ім’я віднесене до сотні геніїв людства, які створюють багатовимірний образ сучасного світу і, випереджаючи час, визначають напрямки і перспективи розвитку постіндустріальної цивілізації.

У доробку майстра близько 5000 картин. За півстоліття творчої діяльності він провів понад 150 монографічних та 100 колективних виставок в Україні та за її межами.

Виставка працює з 10:00 до 17:30

(квитки можна придбати до 17:00)

Вихідні дні музею : понеділок, четвер

 

Вартість квитків:

Дорослі - 40 грн;

Студенти - 20 грн;

учні, пенсіонери - 10 грн

 

Телефон для довідок: (044) 299-70-80

Адреса музею : вул. Терещенківська, 9

art-max.biz.ua

за матеріалами Музею:

facebook

Марія Примаченко - 110 років від дня народження

За роки натхненної праці класик сучасної української народного малярства Марія Оксентіївна Примаченко створила понад 500 художніх робіт. Крім того, вона створила власний напрямок, свою школу-студію оригінального декоративного малярства, в яку приваблювала талановитих дітей.

Марію Примаченко нагородили званням заслуженого діяча мистецтв України, а в 1988 році - званням народного художника України. Фантастична галерея яскравих кольорів, чарівних птахів і незвичайних тварин схожих на казкових чудовиськ, але симпатичних і добрих, не залишить байдужим ні дорослих, ні дітей.

Абсолютно неймовірно, але, дивлячись на химерні малюнки Марії Примаченко, в уяві постають язичницькі вірування і стародавні легенди: український фольклор і в той же час - дитячий малюнок. Все в картинах геніальної художниці так майстерно переплетено і внутрішньо організовано, що відчуваєш музичний ритм ліній, а майстерно підібране поєднання яскравих і глибоких кольорів заряджають емоційно.

Ім'я Марії Приймаченко відомо не тільки в Україні, а й в усьому світі. Її творчістю захоплювався Марк Шагал, а Пабло Пікассо казав: «Я схиляюся перед талантом цієї геніальної українки»

Довідка Артхіва: Яскрава, самобутня творчість Марії Примаченко (1909-1997) мистецтвознавці ставлять в один ряд з всесвітньо відомими примітивістами - Анрі Руссо і Ніко Піросмані. Її картини стали своєрідним феноменом, адже свій унікальний, впізнаваний стиль, який називають «народний примітив», Марія створила сама, провчившись лише рік в експериментальних майстернях при Київському музеї українського мистецтва.

У 1937 р молода художниця отримала золоту медаль на Всесвітній виставці в Парижі і з тих пір її картини з величезним успіхом експонувалися на виставках в Празі, Відні, Монреалі, Софії, Варшаві та ін.

Тим часом, як картини Примаченко подорожували по всьому світу, в с. Болотно, де народилася і все життя прожила художниця, приїжджали художники, письменники, режисери, співаки: серед них були Т. Яблонська, М. Глущенко, С. Параджанов, Н. Бажан, П. Тичина ...

Художниця, - воістину, як кажуть, «від Бога», - Приймаченко створила свій неповторний художній стиль, сьогодні вже всіма впізнаваний. Правда, деякі зовсім вже дивовижні тварини впізнаються тільки завдяки поетичним назвам картин. Художниця іноді придумувала навіть невеликі вірші до своїх робіт і давала назви тваринам, які з'являлися спочатку в її уяві, а потім - і на картинах.

За матеріалами порталу АРТХІВЕ

Виставка Арт студії "Світ живопису"

Музей-майстерня І.П. Кавалерідзе

Андріївський узвіз, 21

15 по 27 січня 2019 р

З великим успіхом 19 січня у Музеї-майстерні І.П. Кавалерідзе відбулось відкриття виставка Арт студії Елеонори Обухової "Світ живопису", яка буде відкрита для відвідування по 27 січня п.р. на Андріївському узвозі, 21.

У студії навчаються діти від 5 років, але їх майстерність підкорює серця відвідувачів. До уваги любителів мистецтва представлений Світ дитинства: Світ дитячої мрії, радості, любові, зіткнувшись з яким сам ненадовго стаєш дитиною, починаєш бачити навколо себе реальність в іншому кольорі і під іншим ракурсом… Роботи дорослих учнів студії розвивають тему романтичних почуттів молоді, красу навколишнього світу.

Як добре, що ці діти мають можливість поринути в світ мистецтва, вчитися добру і красі, здобувати свої перші перемоги.

Дякуємо шановній Елеонорі Обуховій і організаторам виставки за можливість доторкнутись до дитинства.

Команда ART-порталу art-max.biz.ua

КИЛИМ - Монументальний живопис Наталії Корф-Іванюк

14.12.2018 – 21.01. 2019

Triptych: Global Arts Workshop

Андріївський узвіз, 34, м. Київ (044) 279-07-59

«Наталія Корф-Іванюк – представник нового покоління сучасних українських митців, завдяки яким національна ідентичність знаходить принципово нові форми вираження, завойовуючи з кожним роком дедалі більше глядачів за межами України. Цінність даних робіт не тільки в їх піднесеній красі, але й в тому, що їх можна уявити в експозиції найвідоміших мистецьких майданчиків світу. Роботи молодої мисткині говорять про народні традиції сучасною візуальною мовою, і саме цим створюють діалог між поколіннями та надають можливість кожному глядачеві долучитися до таїнства українського декоративного мистецтва» - куратор проекту Мирослава Хартмонд

Запрошуємо поринути у світ чарівних «килимів» Наталії Корф-Іванюк

Виставка працює щодня з 11.00 до 19.00. Вхід вільний

© 2014 ART-MAX