Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

ПІДГЛЕДІЛА - Відверта фотовиставка робіт Вікторії Сметани

Музей історії міста Києва

(вул. Богдана Хмельницкого, 7)

з 22 до 31 березня

З 22 по 31 березня в Музеї історії міста Києва (вул. Богдана Хмельницкого, 7) з великим успіхом проходить фотовиставка відомого фотографа - Вікторії Сметани. Відвідувачі ніби зустрічаються з відомими людьми і завдяки майстерності фотографа не те, що підглядають в їх особистий внутрішній світ, а відкривають для себе глибини їхніх почуттів, безмірність людської доброти, щирої любові до життя. Кожне фото – тільки живі відчуття, тонка психологія, відкритий діалог між автором і героями.

Вікторія Сметана запрошує.

Телефон музею для довідок - 044 520 2825

http://www.kyivhistorymuseum.org/uk/zavitayte-do-mvts

"ТОРКАЮСЯ" - Персональна виставка Дар'ї Кольцової

Персональний проект Дар'ї Кольцової "Торкаюся" у Щербенко Арт Центрі

Дар’я Кольцова подорожує між мінливими навколишнім і внутрішнім світами, пірнає у них із головою і виловлює прекрасні у своїй нетривалості фрагменти реальності. Проект «Торкаюся» – несподівано відвертий, оскільки художниця відкриває глядачам світ саме таким, яким вона його відчуває, яким його створює її сприйняття.

В експозиції проекту представлені графіка, фото та відеороботи, що формують цілісний візуальний наратив про можливість доторкнутися до реальності іншого. Колажі з чорно-білих та кольорових ксерокопій роблять видимим потаємний внутрішній світ ілюзій та демонів. «Ксерографія – це дистантне медіа: між тілом та його відбитком опиняється машина. Їх фактично розділяє прірва. Під час ксерокопіювання тілесність деформується, раціоналізується та, зрештою оцифровується. Ксерокс переводить її з живого у неживе, по суті умертвляє її» – говорить художниця Darya Koltsova.

Колажування продовжує цей процес мутації до точки найбільш віддаленої від життя. Ніжні фото є перехідним етапом від колажів до відео – чуттєвих історій про красу миттєвостей, вихоплених об’єктивом із безкінечного потоку реальності.

Художня мова Дар’ї побудована на поетиці наближення та віддалення, чергування зовнішнього фокусу та внутрішнього, стискання та розтискання, вдиху та видиху. Це свого роду милування людьми, предметами та незначущими у контексті цілого деталями – випадковою складкою на одязі чи шкірі, відблиском сонця, дивакуватим перехожим, волоссям, що розвівається.

Художниця проводить глядача від крайньої точки холоду до крайньої точки теплоти. Починаючи з притискань до твердого скла копіювального приладу і завершуючи лагідними доторками об’єктивом камери до живого, чуттєвого й рухомого світу.

Відкриття 21.03 о 19:00.

Вхід вільний

Виставка триватиме з 21 березня по 20 квітня.

Щербенко Арт Центр

вул. Михайлівська, 22B, Київ

Вт – Сб 11:00 – 20:00

+380968012041

У штаб-квартирі ООН відкрилася виставка української художниці

kondrackiУ понеділок, 11 березня, за сприяння Постійного представництва України в штаб-квартирі ООН відкрилася виставка сучасного українського мистецтва «Річка життя» української художниці Ольги Кондрацької.

В урочистому відкритті взяли участь Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович, представники Секретаріату ООН та члени дипломатичного корпусу.

В.Єльченко: «Досить символічним є проведення цієї виставки в ООН напередодні Всесвітнього дня води, який відзначається щороку 22 березня. Такий захід є важливим в контексті привернення міжнародної уваги до проблеми водних ресурсів не лише в нашій країні, але у всьому світі. Крім того, це чудова нагода продемонструвати в Нью-Йорку сучасне українське мистецтво».

Представляючи свою експозицію, художниця торкнулася проблематики підвищення рівня води в океанах, висихання річок та озер, а також браку питної води в світі. За словами О.Кондрацької, саме це надихнуло її на створення тематичної колекції робіт з метою привернення уваги міжнародного співтовариства до сучасної глобальної проблеми водних ресурсів.

kondracki2

Виставка триватиме з 11 до 22 березня.

Вхід за перепустками ООН.

http://ukrpohliad.org/news/u-shtab-kvartyri-oon-vidkrylasya-vystavka-ukrayinskoyi-hudozhnytsi.html

8 Березня! Весна прийшла!

З святом вас, наші чарівні, неперевершені, романтичні майстрині!

Бажаємо, щоб кожен день дарував вам насолоду щасливої долі, здоров’я, натхнення творчої праці, тепла і любові близьких та друзів!

З повагою, Колектив Інтернет-платформи «ART-max»,

АРТ-Асоціація «Золота палітра»

Прим. Картини Людмили Лебедєвої з її персональної виставки «Мелодії дощу»

виставка сучасного українського жіночого мистецтва «ВІКНА»

МВЦ «Музей історії міста Києва»

19 лютого успішно почала роботу

виставка сучасного українського жіночого мистецтва

«ВІКНА»

в рамках проекту Women’sArtNow

Виставка працює з 19.02 по 04.03.2019

Зображення вікна споконвіку є атрибутом мистецьких сюжетів. Відчинені або зачинені, прозорі чи глухі, освітлені або темні, вони втілюють один із найважливіших міфопоетичних символів багатьох культур і візуалізують дуальні опозиції «зовнішній–внутрішній», «видиме–невидиме», «явне-приховане», «загроза–безпека». Їхня символічна функція «кордону між внутрішнім світом людини та суспільним простором» простежується протягом історії мистецтва та зберігається до сьогодні, оновлюючись та наповнюючись новими сенсами. В той самий час, вікна можуть бути символом очей – як вікна в наші душі, крізь які ми дивимось на Всесвіт. Вікно, зображене відчиненим, може символізувати відкритість душі, а зачинене – особисту таємницю.

Що бачать крізь вікна очі сучасної людини? Як змінюється символічне значення вікон крізь призму сучасного життя? Якими бачить нас світ крізь наші вікна? Що в світовому вирії подій проходить повз наші вікна? Кожна учасниця проекту вкладає в зображення вікна особисте бачення, лишаючи глядачеві простір для осмислення та роздумів…

На виставці представлено живопис, колажі, скульптури, інсталяції, відео-арт та кераміку понад двадцяти сучасних українських художниць.

Проект WomensArtFest, започаткований у 2018 році, має на меті представити сучасне жіноче українське мистецтво у його широкій різноманітності, підняти питання про роль та сприйняття жінки в сучасному світі, торкнутися концептуальних та естетичних проблем. Роботи учасниць проекту демонструють бачення, що перетинають дисциплінарні кордони та виходять за межі гендерних відмінностей.

Організатори проекту:

UAFRA (Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві)

та ArtBureau(мистецька агенція)

Куратор виставки – Ірина Акімова

Співкуратор – Анастасія Гончаренко

Координатор – Мирослава Якимчук

Вартість квитків:

дорослий – 50

пільговий – 30

в МВЦ «Музей історії міста Києва»

(вул. Б. Хмельницького, 7)

"День закоханих" - персональна виставка Олександра Ройтбурга

ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТР

вул. Михайлівська, 22B, Київ

з 14 лютого по 16 березня 2019 р

14 лютого в Щербенко Арт Центрі успішно відкрита персональна виставка Олександра Ройтбурда "День закоханих", яка презентує нову серію робіт художника, присвячених темі кохання.

Ця серія є своєрідним логічним продовженням попередньої під назвою "Копії для підміни", що постала реакцією Ройтбурда на безпідставні звинувачення у намірі підмінити колекцію Одеського художнього музею, директором якого начебто саме для цього він і став. Серія «копій» дійсно з’явилася, але дещо несподіваною. Замість точного відтворення глядачі побачили «супрематичні алюзії», що водночас і звели нанівець звинувачення, і підтвердили гармонійне поєднання директора державного музею і художника-постмодерніста в одній особі.

Важливий елемент в роботах-«копіях» – умовність, або навіть відсутність обличь у героїв та героїнь з видатних полотен, що входять до колекції музею. Послідовне запозичення «абстрактного каркасу» з "Селянських циклів" Малевича доповнилося іронічною впевненістю: хтось різниці навіть і не помітить, а sapienti sat.

Але остання робота із цієї серії і перша у Дні закоханих – із чітко прописаним обличчям самого Ройтбурда. 31 грудня художник (за щорічною традицією) написав автопортрет – парафраз на чергову картину з музейної колекції, "Алегорію живопису" невідомого художника ХІХ століття. Заклякла та вимушена поза алегорії в переосмисленні сучасного художника набуває очікуваної самоіронічності та не зовсім очікуваного розгортання теми кохання. Так, митець-алегорія – це герой-коханець, представлений на початку умовного сюжету.

У серії "День закоханих" розповідається гіпертекстова історія кохання. Історія довжиною в день, у ніч, або в нескінченність. У ній є спокуса, відвертий еротизм, страждання, пожертва, флірт і романтичність, пропущені крізь призму світового мистецтва. Інакше й бути не могло, адже життя коротке, мистецтво вічне, а любов… вона різна.

Олександр Ройтбурд Народився в 1961 році в Одесі. У 1983 році закінчив Одеський педагогічний інститут (художньо-графічний факультет). Представляв свої роботи в персональних та групових проектах у Щербенко Арт Центрі, Мистецькому Арсеналі, Dymchuk Gallery, Музеї російського мистецтва, Галереї Цех, Карась Галереї, Галереї L-арт, Музеї історії Києва, Центрі сучасного мистецтва М17, Національному художньому музеї України, Інституті проблем сучасного мистецтва, Галереї Колекція, Українському домі в Києві; Арт-центрі Олександра Коробчинського, Морскому Арт-Терміналі, Галереї ХудПромо, Художньому Музеї, Галереї NT-Art в Одесі; Галереї М. та Ю. Гельманів, ЦСМ, Москва; Saatchi Gallery, Лондон; 49-й Венеційській Бієнале, Венеція; Музеї сучасного мистецтва, Загреб; White Box gallery, Нью-Йорк; Модерній Галереї, Любляна.

Роботи художника знаходяться у МоМА (Нью-Йорк), Державній Третяковській галереї (Москва), Державному Російському музеї (Санкт-Петербург), PinchukArtCentre (Київ), Художньому музеї (Одеса) та Національному художньому музеї України (Київ).

Щербенко Арт Центр

Заснований галеристкою і кураторкою Мариною Щербенко. Завдання центру – створити можливості для діалогу між представниками світу мистецтва і широкою аудиторією. Центр займається виставковою діяльністю, а також виступає майданчиком для проведення лекцій, круглих столів та воркшопів з провідними майстрами сучасного мистецтва України та інших країн.

Вхід вільний

Виставка триватиме по 16 березня 2019 р.

 

ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТР

Вул. Михайлівська, 22B, Київ

shcherbenkoartcentre.com

info@shcherbenkoartcentre.com

+38 096 801 20 41

fb.com/shchac

instagram.com/shchac

Графік роботи: Вт – Сб 11:00 – 20:00

© 2014 ART-MAX