Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Літній щоденник

Музеї сучасного мистецтва України

20 червня по 15 вересня 2019 р.

«Літній щоденник» - таку назву має виставка, яка відкриласяя 20 червня у Музеї сучасного мистецтва України.

Добірка з музейної колекції - це понад сім десятків робіт-відвертостей; це сторінки, написані талановитою рукою, які вписані в музейну колекцію; це збірник вражень від тих, кого зараз називають «класиками» і тих, кого віднесуть до наших сучасників, які розповідають вже новою мистецькою мовою.

Щоденник - особистісні мистецькі прояви - світ, яким хочеться поділитися. Харків'яни: А. Сафаргалін, Б. Колесник, Ю. Вінтаєв, П. Шигимага, В. Чаус, О. Єсюнін, львів'яни: Р. Сельський, С. Тітко, кримчани: В. Бернадський, закарпатці: Л. Бровді, Н. Мірончук- Дідик, одесити: А. Лоза, Ю. Зільберберг, кияни: О. Захарчук, Е. Котков, О. Павлов, Л. Рапопорт, Г. Григор`єва, В. Григоров...

Глядач зможе насолодитися творами Марти Базак, Ленура Веліляєва, Олександра Войтовича, Наталії Кохаль, Анатолія Галецького, Олександра Ольхова, Ігоря Коткова, Зої Орлової, Галини Попінової, Олександра Найдена, Ольги Кравченко, Олександра Міловзорова, Елеонори Щеглової та інших...

Відчути співзвучність з авторським поривом, наповнитися позитивом спілкування - літне завдання експозиції.

Позитивний настрій народжується від нашого власного погляду на світ, можливості бачити, та вміння радіти - адже з таких фрагментів і складається щоденник нашого буття.

Приходьте «погортати сторінки «Літнього щоденника» щоб перепочити від буденних справ і надихнутися щирістю митців.

Виставка триватиме по 15 вересня 2019 р.

Адреса музею: вул. Кирилівська, 41, м. Київ

62157354 2388097984582363 5786267953641029632 o

Виставка живопису

Національний музей літератури України

Виставка живопису

групи художників – однокурсників 88

20 – 30 червня 2019 р

20 червня 2019 р в Національному музеї літератури України відкривається Виставка живопису групи художників – однокурсників 88

Свої роботи вам покажуть Вутянов Сергій, Голутвіна Олена, Іванів Віктор, Орєхова-Сапєгіна Ірина, Полтавець Наталія, Тітов Микола

Ці художники навчалися разом (1982-1988 рр.) на живописному факультеті у Національній Академії образотворчих мистецтв та архітектури (раніше Київський державний художній інститут).

23 листопада 2018 року на відкритті ювілейної виставки у Національній Академії образотворчих мистецтв та архітектури присвяченій 30-річчю закінчення їхнім курсом Академії, вирішили створити групу під назвою «Ядро восьмидесятників». Це перша виставка групи. У планах і надалі робити кожного року виставки.

Творча концепція групи «Ядро восьмидесятників»

Живопис, який несе світло.

Якщо б Боже світло не торкнулося нашої землі, то вона досі перебувала б у темряві.

Немає світла – нема кольорів.

Засяє промінь – і ми бачимо не тільки сіре, а й увесь спектр з його різноманітними відтінками.

У цьому і є краса природи.

Поєднання мислення земного та космічно-абстрактного, а можливо для декого реально земне то і є космічне?..

Виставка живопису групи художників – однокурсників 88

Відкриття виставки – 20 червня о 16.00 годині, 3-й поверх

Адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 11

Національний музей літератури України

Художники Києва - рідному місту

в залах НСХУ з 16 по 26 травня 2019 року

Цей мистецький проект складається з творів сучасних живописців і ретроспективної частини експозиції.

Поруч з полотнами Бориса Литовченка, Олександра Ольхова, Івана Пилипенка, Наталі Тетерук, Панаса Титенка, Марини Яценко та інших авторів сьогодення глядачі зможуть побачити ностальгічні київські краєвиди другої половини 20-го століття - Онуфрія Бізюкова, Олександра Глущенка, Олексія Захарчука, Ядвіги Мацеєвської, Бориса Раппопорта, Івана Тюхи, Аркадія Чичкана, Сергія Шишка й інших художників тієї доби.

Виставка присвячена щорічному святкуванню Дня Києва і організована Дирекцією виставок НСХУ та Департаментом культури КМДА.

(044) 272-05-35

Київ, вул. Січових стрільців, 1-5

2019 05 17

 

http://dvnshu.com/picture-shows/394-vseukrayinska-vistavka-kiyiv-starodavny-suchasniy.html

Випробування за право на життя

Чорнобиль 1986

Вже 33 роки минуло з того часу, коли наш народ вступив у боротьбу за право вижити у катастрофі, яка приголомшила світ. Важко оцінити масштаби випробування, яке випало на долю України. Боляче згадувати тих, хто особливо в перші дні трагедії першими кинулися рятувати країну і всю Європу.

На момент вибуху в реакторі знаходилось близько 200 т урану. Було зруйновано обшивку, а через відсутність захисної оболонки більше 60 т радіоактивних речовин піднялись у повітря.

Сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря після аварії в Чорнобилі, була в 30-40 разів більшою, ніж при вибуху атомної бомби в Хіросімі. Пожежа тривала 10 днів і тільки вона забрала життя 31-ї людини.

(https://uamodna.com/articles/chornobyljsjka-katastrofa-vchora-sjogodni-zavtra/)

Цю жахливу подію ніхто не має права забути, а самовідданість і відвага десятків тисяч ліквідаторів наслідків чорнобильської катастрофи повинна бути прикладом безмірної любові до народу, своєї Батьківщини.

Низький уклін Вам, ліквідатори, за перемогу над ядерною стихією, за врятовані життя людей, збереження цілого континенту.

Колектив АРТ-Асоціації «Золота палітра», інтернет-порталу «ART-max.biz.ua» цим посланням відкриває постійно-діючу виставку робіт художників, фотографів та інших майстрів, яка щорічно в переддень Чорнобильської трагедії буде нагадувати нам про нашу силу, відвагу і любов до життя. Запрошуємо митців надсилати нам фото робіт з цієї теми.

Вдячні за підтримку Національному музею «Чорнобиль», заступнику директора музею з наукової роботи Королевській Анні Віталіївні за надані фото робіт художників, які пропонуємо до вашої уваги.

ART-max.biz.ua

info@art-max.biz.ua

Нагородження кращих акварелістів Києва

З великою радістю відкрив для себе ще одне місце на мапі Києва, яке гуртує людей, з дитинства закоханих у Мистецтво. І (з величезним сумом!!!) усвідомив : незабаром вони можуть втратити його, якщо… Втім, про все по порядку.

13 квітня в Культурно - мистецькому центрі Дарницького району столиці (вул. Ревуцького, 6) відбулося нагородження кращих акварелістів Києва. Всіх цих талановитих людей вже не перший рік поспіль у стінах Центру, немов птахів, піднімає на крило неперевершений майстер жанру акварелі – мій старий добрий друг, художник і педагог Наталочка Заболоцька.

За роки існування цієї оази культури у Дарниці ця талановита жінка виховала десятки відомих акварелістів, які стали гордістю нашої держави, приймаючи участь у числених міжнародних конкурсах і перемагаючи у них. Ось і сьогодні я захоплено дивився на твори Ігоря Трохименка, Сергія Григорьєва, Тетяни Паращук, Світлани Клименко і щиро радів за моїх добрих друзів – які ж вони молодці, що досягли таких висот у цьому нелегкому жанрі образотворчого мистецтва! І підтвержденням моїм враженням – прекрасні роботи цих митців, які усі ми побачили на підбитті підсумків колективної виставки акварельного живопису "Колір без меж". Доречі, з десяток цих картин здобули перемогу на авторитетних міжнародних виставках, потрапивши до унікальних каталогів… Можна, здається, лише радіти за наших митців, яких виплекала Наталочка Заболоцька.

Але на те вона й діжка з медом, аби чиясь недобра жадібна рука не спробувала кинути в неї хоча б ложку дьогтю… Ось і на цій урочистій події, яка зібрала більше сотні шанувальників жанру акварелі, ми з жахом дізналися, що робота Культурно - мистецького центру Дарницького району Києва може зупинитися - будь-якого дня. На квадратні метри цього закладу культури вже не перший рік поспіль «полюють» грошовиті «нові українці». Працівників центру, гуртківців, а також учасників художньої самодіяльності буквально «вичавлюють» із його стін. А влада бачить це і … мовчить. Ось про таку сумну історію подальшого існування цієї оази культури ми довідалися у радісний день нагородження кращих акварелістів Києва… Учасники виставки зібрали майже сотню підписів на черговому зверненні до столичних можновладців. Прохання художників і їхніх друзів – зупинити свавілля ненажер-невігласів, для яких нажива - понад усе. Будемо сподіватися, що столична влада почує нас і дасть хапугам по пиці… І тоді у Культурно - мистецькому центрі знову запанують мир і спокій. Знову у штатному режимі працюватимуть гуртки. В тому числі – і любителів акварелі, яких виховує талановита миткиня Наталочка Заболоцька. Отже, друзі, будемо чекати і спостерігати, яким чином відреагують київські чиновники на наше зверненння…

Ну, а про кращі роботи учасників колективної виставки акварельного живопису "Колір без меж" ви дізнаєтеся із чергового випуску програми «Миистецька хвиля+» на каналі Ukrvideotravel.

Дякую, Наталочко, що запросила нашу знімальну групу на ваше веселе і, водночас, невеселе свято… Чим зможемо – допоможемо!

Сергій Комісаров, Заслужений журналіст України, автор програми "Мистецька хвиля+" на каналі Ukrvideotravel

Команда art-max.biz.ua приєднується до підтримки Центру.

ТРЕБА ВРЯТУВАТИ ЦЕЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ ВІД МАРОДЕРІВ!

ВИСТАВКИ УКРАЇНСЬКОЇ ІКОНИ КІН. XVI - ПЕР.ПОЛ. XX СТ.

Галерея НЮ АРТ

ул. Грушевского 28/2, Киев, 01021

5 квітня в галереї НЮ АРТ успішно відкрита виставка української ікони кінця XVI – першої половини XX століть.

На виставці експонується понад 60 сакральних пам’яток із приватних колекцій. Ікони представлять основні регіони: Центральну Україну, Галичину, Волинь та Закарпаття. Також можна побачити рідкісні твори із майстерень Києво-Печерської Лаври.

Український іконопис розвивався на тлі непростих соціально-історичних умов на шляху розвитку нашої нації. В творах з різних частин країни можна відчути характерні регіональні особливості.

Беручи свої витоки у візантійському мистецтві, та в подальшому насичуючись східно та західноєвропейськими тенденціями, наш іконопис сформувався у своїй унікальній національній традиції. На відміну від канонічної, українська ікона більш розкріпачена. Вона вільніша у вирішенні теми, композиції та використанні колориту.

Ікона – це окремий цікавий світ в образотворчому мистецтві. Обов’язково відвідайте цю унікальну виставку!

Виставки працює з 5.04.2019 до 5.05.2019.

Вхід – вільний.

Бажаємо приємного відвідування виставки

Ваш ART-max

© 2014 ART-MAX