Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

ДИВЛЯЧИСЬ ЗАКРИТИМИ ОЧИМА

виставка живопису

Наталі Зіновчук

26.10.2019 – 10.11.2019

Символ і образ – потужна сила, що викликає з глибини підсвідомості спогади, асоціації і думки. Образ жінки ще з архаїчних часів несе в собі сакральний зміст і, мабуть, саме тому він є надзвичайно популярним у мистецтві. «Це про жінок і про мене. Про взаємостосунки жінки зі світом та її роль у суспільстві», – так характеризує свою виставку художниця Наталі Зіновчук.

В експозиції представлені нові роботи, написані протягом останніх місяців. Художниця пише картини у змішаній техніці, створюючи різні фактури за допомогою масляних та акрилових фарб.

Ця виставка – експеримент художниці не лише з технікою виконання, а й зі стилем. Реалізм, яким Наталі захоплювалася раніше, відходить на другий план. Нині її роботи набувають елементів символізму, з’являється метафоричність в передачі образу, що спонукає глядача шукати власні асоціації до розуміння картин.
«Для створення цієї серії робіт я шукала нові засоби втілення образів, що народжуються у спробах відповісти на головні запитання про людські взаємовідносини. Відповісти, заглиблюючись в себе, прислуховуючись до своїх почуттів», – каже Наталі.

Про автора:

Наталі Зіновчук – учасниця та призерка багатьох міжнародних конкурсів. Її роботи зберігаються у приватних колекціях в Україні, Америці та Великій Британії. Виставкову діяльність раніше реалізовувала у спільних мистецьких проектах. «Дивлячись закритими очима» – перша персональна виставка художниці.

 Вартість квитків:

дорослий – 30

пільговий – 20

 

МВЦ Музею історії Києва(вул. Б. Хмельницького, 7)

ІНША КРАСА

Виставка скульптури

Василя Корчового

31.10.2019 – 27.11.2019

Стандарти краси – тема, яка завжди викликає суспільний інтерес та незмінно провокує рефлексію митців. Якщо на обкладинках глянців переважають стрункі та підтягнуті красуні (хоча бодіпозитив вже вносить свої корективи), то у мистецтві цінуються більш пишні форми.
Головна лінія творчості київського скульптора Василя Корчового – втілення того, що досі в суспільстві називається «нетиповою» красою. Його пишних вакханок і мадонн, із любов’ю відтворених майстром у мармурових чи вапнякових пластичних формах, давно впізнають знавці, хвалять прихильники та лають опоненти.

Жіноча краса – поняття універсальне, але багатомірне. Принаймні, таким його робить наш час, коли стикаються у запеклих культурних битвах дві сили – сила усталеного і сила іншого. За першою – норма, традиція і голос соціуму. За другою – інстинкт, життєвий досвід і вперта воля природи. Що перемагає, і чи потрібна нам перемога лише однієї з сил – риторичне питання, яке воно читається у скульптурах Корчового.

Митець вперто виступає на боці іншого. Об’єднавши вже відомі творчі роботи і спеціально підготовлені до цієї виставки новинки, він виявляє справжність наших інстинктів, доводить цінність природних витворів і розкриває вічну життєву сутність того, що сповідує сам і називає «Інша краса».

Про автора:Василь Корчовий – один із провідних скульпторів України, випускник Київського художнього інституту (нинішньої Національної академії мистецтв). Член Національної спілки художників України, Заслужений художник України, переможець конкурсу «Скульптура року» Київської організації Спілки художників України (2007; 2009).

Вартість квитків:
дорослий – 70
пільговий – 50

МВЦ Музею історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7)

ДОРОГІ ДРУЗІ!

Щиро вітаємо вас з днем художника!

 

Своєю працею ви продовжуєте кращі традиції української і світової культури, звеличуєте красу людини і природи, доброту та справедливість.

 

Бажаємо вам щастя, здоров’я, наснаги і нових творчих успіхів!

 

З повагою,

команда інтернет-порталу art-max.biz.ua

 

 

 

 

 

Амбівалентність

Відкриття виставки художника Віктора Чумаченко

Арт-галерея Мануфактура

21.09 – 15.11.2019

Арт-галерея «Мануфактура» запрошує відвідати експозиції з інтригуючою назвою «Амбівалентність».

Автор картин - художник Віктор Чумаченко.

ambivalence092019

Серія представлених робіт написана спеціально для виставки в київському арт-просторі. У гостей вернісажу буде унікальна можливість познайомитись з новими художніми творами автора.

«Амбівалентність» в психології означає одночасне існування двох протилежних почуттів до одного і того ж об'єкту. Це дві протиборчі сили, які живуть в кожному з нас і ведуть між собою щоденну безперервну бесіду.

Більшість полотен живописця - фігуративні композиції, побудовані на протиріччях і контрастах. Це проявляється у всьому: в двозначності сюжетів картин, у взаємодії героїв, в їх внутрішніх діалогах. Художник пластично осмислює теми вічного протистояння і, одночасно, тяжіння різних статей і поколінь, а також почуттів на межі любові та неприйняття.

Роботи Віктора Чумаченко - свого роду дослідження взаємовідносин чоловіків і жінок різного віку: їх суперечливі почуття, стреси, сексуальна і естетична любов, а також пейзажі і явища природи, що впливають на характер і емоції персонажів, зображених в його картинній площині.

«Все, що я роблю, створюється у власне задоволення. Щоб відчути своє тіло, я веду внутрішній діалог».

Автор говорить про непостійність людської натури і про те, що навіть подих вітру може породити сюжет картини.

Роботи Віктора Чумаченко прикрашають приватні колекції і творчі простори по всьому світу.

Приєднатися до філософських роздумів художника про вічне і прислухатися до свого внутрішнього діалогу, можна до 15 листопада.

Арт-галерея «Мануфактура

Адреса: Обухівське шосе, 2

Час роботи: щоденно з 11:00 до 21:00

Інформація за тел.: +38(044)-200-97-47

Українські скрижалі

    Олег Міщенко

21.09 – 21.10

     Арт-простір «Дерево життя»

Олег Міщенко знову порадував шанувальників живопису виставкою своїх робіт яка відкрита в Арт-просторі «Дерево життя» в Аутлет-містечку «Мануфактура». На виставці представлені роботи різних років, написані переважно з натури, в майстерні або на пленерах, під час його чисельних подорожей. Це пейзажі, натюрморти, зображення пам’яток історії, культури, архітектури. Старовинні церкви Закарпаття та Черкащини, вік яких нараховує більше чотирьохсот років. Архітектура стародавнього Львова, середньовічні костьоли та вулиці старого міста. Карпатські пейзажі, простори Київщини, Генуезька фортеця Балаклави.

На думку автора ці культурні та історичні цінності повинні залишатись незмінними. Вони є свідками давніх часів та несуть в собі бачення, світогляд, досвід та мудрість пращурів. Їх звичаї, уявлення та погляд в майбутнє допомогають нам зрозуміти минуле та спробувати розібратись в теперішньому.

В творчому доробку художника більше ніж 500 полотен. Твори зберігаються у фонді Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМІ), Національної спілки художників України, художніх галереях «Гамма», «Глобус» та інших, приватних колекціях в Україні, та за кордоном.

 

Арт-простір «Дерево життя»,

Аутлет-містечко «Мануфактура»,

Обухівське шосе, 2, буд.2, с. Ходосівка

Графік роботи: 11:00 – 19:00

ФАКТУРА ЕМОЦІЙ

Руслан Романишин, Леонід Багрій

Музею історії міста Києва

18.09.2019 – 30.09.2019

 

ruslan romashinМВЦ Музею історії міста Києва спільно з Русланом Романишиним (скульптура, графіка) та Леонідом Багрієм (живопис) представляють виставку «ФАКТУРА ЕМОЦІЙ» яка експонується з18.09.2019 по 30.09.2019 рр.

Кожна людина є подобою Творця, а отже покликана до творчості. Творчий дар – це унікальна можливість відтворити власну божественну сутність у фізичному світі за допомогою образів та форм, пізнати її на глибинному рівні. Митець, в свою чергу, є слугою та шукачем істини.

Тандем Руслана Романишина та Леоніда Багрія – це співпраця двох однодумців і водночас опонентів, яка підштовхує до творчого пошуку, трансформації мистецьких задумів. Думки митців, пересікаючись, втілюються у спільних проектах.

Творчість Руслана Романишина – складний багатоетапний процес: за допомогою олівця, туші, кулькової ручки, вугілля, художник створює графічні роботи, які згодом перероджуються у тривимірні монументальні скульптури. Їх ключовими ознаками є простота та ясність, мінімалізм і «прозорість», що полягає у великій кількості просвітів та прорізів. Таке творче рішення є не лише виявом індивідуального стилю автора, але й його творчою філософією: думки та мрії, за словами Романишина, не мають чітких обрисів, а надлишковий об’єм може стати зайвим обтяженням скульптури. Митець закликає глядача до спільних езотеричних пошуків істини та змісту буття, надаючи йому можливість індивідуальної інтерпретації.

Леонід Багрій звертається до абстракції і проводить її через образну систему свого внутрішнього світу. Колористика його полотен несе певний енергетичний об’єм, що не зберігає впізнаваності форми, але, разом з композиційною вибудуваністю, дає чудову можливість зануритися в атмосферу полотен та свободу для широкого спектру інтерпретацій.

Про авторів:

Руслан Романишин народився 1963 року на Івано-Франківщині. Закінчив Львівську національну академію мистецтв за фахом «інтер’єр та обладнання». Член Спілки дизайнерів України. Працює в різноманітних мистецьких напрямах: скульптурі, графіці, просторовому та предметному дизайні. У творчому доробку художника велика кількість персональних проектів. Учасник багатьох групових виставок. Живе та працює у Львові.

Леонід Багрій народився у 1974 році в Хмельницькому. Закінчив художньо-графічний факультет Одеського педагогічного університету ім. К. Ушинського за фахом «живопис». Куратор і учасник українських та міжнародних мистецьких проектів. Живе та працює в Одесі.

 

Відкриття виставки – 17 вересня о 18.00

МВЦ Музею історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7).

Акредитація ЗМІ за номером: (068) 32 80 792 – Ірина Ковалькова

 

© 2014 ART-MAX