Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Погляд у часі

13 лютого - 29 березня 2020 р
Музеї сучасного мистецтва України

«Погляд у часі» - таку назву має виставка, яка з великим успіхом відкрилася 13 лютого у Музеї сучасного мистецтва України у рамках проекту «Семейные ценности - Родинні зв'язки».
Час неспинний, він плине і з ним змінюється цей мінливий світ. Побачити його очима творчих особистостей різних поколінь, але пов'язаних міцними родинними узами, зможуть усі, хто завітає на виставку у МСМУ. На виставці представлено більш ніж 100 робіт неперевершених українських митців - Сергія Єржиковського, Ніни Котек, Олега Єржиковського (батько, мати, сина), Бориса Приймака (тестя О. Єржиковського), Ігоря Чамати (двоюрідного брата О. Єржиковського), В'ячеслава Снісаренка (зятя О. Єржиковського).
Витончено естетичні твори майстрів привертають увагу і зачаровують неймовірними образами і світами. Вони знаходяться у приватних колекціях та Музеях по усьому світу, усі вони приймали участь у багатьох виставках.
Про цю родину, особливо старше покоління, можна дуже багато писати, бо їх життєвий і творчих шлях унікальні. Кожний митець - окрема творча історія, у кожного тільки йому притаманний погляд на дійсність і цей погляд ми маємо можливість відчути у настрої, емоції та натхненні, роздивляючись роботи цих дивовижних митців.

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка.

Вхід вільний

Виставка триватиме з 13 лютого по 29 березня 2020 р.

Музеї сучасного мистецтва України
Адреса Музею: вул. Кирилівська, 41, м. Київ е-таіі: modern-museum@ukr.net

В Киеве показывают чудо-птиц Марии Примаченко

5 января – 23 февраля 2020 г

Дом-музей Тараса Шевченко (переул. Тараса Шевченко, 8а)

prim 01Столичный музей предлагает киевлянам и гостям столицы погрузиться в фантастический мир украинской художницы-примитивистки Марии Примаченко, посетив выставку ее чудо-птиц. При желании можно принять участие в экскурсии-игре.

В экспозиции представлены картины из коллекции Национального музея Тараса Шевченко, в которых народная художница создала красочный мир, населенный фантастическими созданиями.

Они смотрят человеческими глазами с пушистыми ресницами, одеты в ожерелье, серьги, с крыльями-вышивками. Сама художница «комментирует» работы авторскими надписями-присказками.

Выставку можно посетить в Доме-музее Тараса Шевченко (переул. Тараса Шевченко, 8а) до 23 февраля по музейным билетам. Кроме выставки, можно осмотреть экспозицию музея.

Стоимость входа в музей:

  • полный — 45 грн;
  • льготный (для учащихся, студентов и пенсионеров) — 25 грн.

Расписание работы музея в ближайшие дни:

  • 6 января — до 17:00 (касса до 16:00);
  • 7 января, Рождество – выходной;
  • с 8 января музей работает по обычному расписанию: пятница — выходной; последний четверг месяца — санитарный день.

Мария Примаченко — классик современной украинской народной живописи. Ее яркое воображение создало множество фантастических зверей и птиц которые стали символом украинской живописи. В марте 2019 года исполнилось 110-лет со дня ее рождения. Новогодний городок на Контрактовой площади в 2019 году оформили в стиле творчества Марии Примаченко.

Источник, Автор: Большой Киев

https://bigkiev.com.ua/post-author/bolshoj-kiev/

https://bigkiev.com.ua/v-kieve-pokazyvayut-chudo-ptits-marii-primachenko/

З новим 2020 роком!

ДОРОГI ДРУЗI!

СЕРДЕЧНО ВIТАЄМО ВАС З НОВИМ РОКОМ!

З радістю обнімаємо всіх вас, хто свої почуття, натхнення, доброту і тепло дарує людям. Щиро бажаємо міцного здоров’я, щастя, нових творчих успіхів, яскравих iдей, смiливих рiшень, родинного тепла і достатку !

З повагою, команда ART-max.biz.ua

onacko zymovy rozvagy sm

Автор картини - Михайло Онацько

Ivan Marchuk. Секреты гениальности

Многоплановая художественная выставка

произведений украинского художника И.Марчука

Культурно-художественный комплекс ARTAREA

ул. Софиевская, 11-15, Киев

18.10.2019 – 12.01.2020

Afiha

С 18 октября художественное пространство ARTAREA представляет масштабный проект украинского гения современности Ивана Марчука.

В рамках проекта вы увидите 100 неизвестных произведений, среди которых живопись, графика и пластика. Впервые в истории, digital галерея ARTAREA «оживит» картины художника в формате видео-арта.
Иван Марчук лично проведет несколько авторских экскурсий и мастер-класс по живописи. Художник заявил, что это будет его последняя выставка в Киеве.

Масштабный проект , охватывает около 50 лет творчества известного украинского художника, создавшего свою собственную технологию изображения в живописи - "плентанизм". Иван Марчук включен британской Daily Telegraph в 2007 году в рейтинг "100 гениев современности" . Выставка удачно сочетает в себе галерею работ художника, которые ранее не выставлялись, и завораживающую панорамную digial - инсталляцию, в которой под замечательную музыку и пение Пиккардийской терции оживают работы мастера.

 

Колекція. Галерея 36

Музей сучасного мистецтва України

вул. Кирилівська, 41, м. Київ

з 19 грудня 2019 р. по 09 лютого 2020 р.

З 19 грудня Музей сучасного мистецтва України у своїх залах презентує художню збірку «Колекція. Галерея 36», яка налічує більш ніж 150 творчих робіт відомих художників.

«Галерея 36» - одна з перших приватних галерей, створена митцями для митців. Це центр тяжіння творчих людей, осередок, де виставити свої праці воліли найталановитіші майстри.

Засновники галереї подружжя Міловзоров-Чернобородова - заслужений художник України і мистецтвознавець. Це був, проект, який допомагав талановитим митцям показати свої твори шанувальникам і потенційним покупцям. Художники, в подяку за виставку, дарували засновникам роботу для колекції Галереї.

Галерея з'явилася на Андріївському узвозі, 36 у приміщенні, в якому колись знаходилась брудна та захаращена котельна. Олександр Міловзоров, Світлана Чернобородова та мистецтвознавець Сергій Тарнавський, який приєднався до подружжя, самі розчистили від бруду напівпідвальне приміщення, зробили ремонт і у грудні 1995 року відкрили «Галерею 36» виставкою «МІМ АКТ». (На жаль, Сергія Тарнавського не стало 5 листопада 2019 р., як раз при підготовці до виставки «Колекція. Галерея 36».)

За 22 роки існування у Галереї було проведено 280 персональних та 15 групових виставок. Учасниками були 186 митців з різних міст України, 36 іноземних художників з 13 країн Європи і Канади. Зібрана колекція творчих робіт Галереї виглядає дуже солідно, а роки, що минули, надали цінності багатьом творам цієї збірки, бо саме з цієї легендарної Галереї розпочинався творчий шлях багатьох, нині дуже відомих, митців, таких як А.Блудов, М.Журавель, Б.Єгіазарян та ін.

За роки існування Галереї, Олександру Міловзорову весь час приходилось боротися за приміщення. Зараз на будинку Андріївського узвозу, 36 вже немає вивіски «Галерея 36», а стоїть вказівник: «Майстерня Олександра Міловзорова». Сюди, як завжди, заходять люди, роздивляються роботи, а часом висловлюють слова подяки...

Ні, Галерея не припинила своє існування. Поки існує колекція, що зібрана за роки наполегливої роботи, живі її засновники, художники - Галерея жива.

Завітавши у зали Музею сучасного мистецтва України, на вас чекають цікаві твори тих, хто лишив частинку душі в історії становлення Галереї, відбудові Андріївського узвозу: Власов Олексій, Денисова Ніна, Довженко Леся, Мазур Микола, Міловзоров Олександр, Радько Володимир, Савченко Юрій, Стецько Дмитро,... їх багато, дуже різнопланових, різножанрових, багатогранних.

Приходьте та насолоджуйтесь!

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка.

Вхід вільний

Музей сучасного мистецтва України

вул. Кирилівська, 41, м. Київ

e-mail: modern-museum@ukr.net

youtube

«Я бачу світ душею фарби на полотні моїх думок» Виставка робіт Елеонори Обухової

Музей-майстерня І.П. Кавалерідзе

Андріївський узвіз, 21, Київ

11 – 23 грудня 2019 р


«Мечтать! Мечтать - и при любых обстоятельствах обязательно достигать поставленной цели! Вот чем должен руководствоваться по жизни каждый человек, по-настоящему влюбленный в Искусство…» Боже, как же быстротечно Время! Эти слова я написал ровно два года назад в своей рецензии на первую персональную выставку замечательно украинской художницы и великолепного педагога Элеоноры Обуховой «Куда приводят мечты», состоявшейся в Музее-мастерской Ивана Кавалеридзе на киевском Подоле. Именно тогда между нами вспыхнула искра симпатии, которая постепенно переросла в настоящую творческую дружбу. Потому что и Элю, и её учеников, которые буквально боготворят своего педагога, на протяжении двух минувших лет мне приходилось снимать на фото и видео неоднократно. И вот я вместе с ними и нашими общими друзьями присутствую уже на ТРЕТЬЕЙ персональной выставке Элеоноры Обуховой, которая называется "Я бачу світ душею фарби на полотні моїх думок"…
Первое, что бросается в глаза, - время не властно над красотой этой молодой очаровательной женщины. А всё потому, что искренние, добрые и нравственно здоровые люди очень медленно стареют… Второе, что также можно понять с первого взгляда на картины Эли, - она растёт в творческом плане. Этот рост объективно заметен по каждой из тридцати картин, развешенных на стенах Музея-мастерской Ивана Кавалеридзе. Ну, и третье, чего также нельзя не заметить : у Элеоноры многократно увеличилось число друзей и почитателей её таланта. И с учениками тоже все более чем хорошо. Ведь каждый год в её школу (вернее их две : одна в Белой Церкви, вторая – в Киеве) поступает около 70 человек. И это не только мальчики и девочки, но и люди весьма почтенного возраста. В том числе – и из-за границы. К примеру, сегодня на открытии вернисажа, перед нами выступала одна из Элиных учениц, скажем так, среднего бальзаковского возраста, которая приехала в Украину, чтобы разделить радость вместе со своим педагогом из Бельгии! Вы бы послушали искренне радовалась за Элю эта женщины! Она буквально влюблена в Элеонору, потому что всего за год обучения в её школе обрела уверенность в себе и научилась писать вполне профессиональные картины.
Сама же Элеонора Обухова на открытии вернисажа была не очень многословна. Поблагодарив друзей за цветы и иные подарки, столь необходимые в работе каждого художника, она сказала : «Моя третья персональная выставка «Я бачу світ душею фарби на полотні моїх думок» - это мои мысли, не сказанные в слух, эмоции, пережитые в сердце, чувства, живущие в душе, воспоминания и мечты. Эта выставка - моя жизнь. Все это отображено и прочувствовано мною в каждой работе. Я такая как есть… А какая именно – каждому из вас лучше видно по моим картинам…»

Сергей Комиссаров, шеф-редактор информационного агентства УКРПРЕС-ІНФО

Команда інтернет-порталу ART-max приєднується до чудового відгуку Сергія Комісарова про виставку і бажає Елеонорі Обуховій нових творчих успіхів. Ми неодноразово інформували наших друзів про її чудові виставки, шалені успіхи її вихованців, які навчаються у двох студіях Елеонори, та чекаємо нових робіт і з великом задоволенням розмістимо на наших сторінках.

Art-max.biz.ua

© 2014 ART-MAX