Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

«Музика дощу» піклується про поранених

Успішно завершилась благодійна акція – персональна виставка картин відомої української художниці Людмили Лебедєвої (Поліщук) - «Музика дощу», яка з 11 по 26 грудня 2014 року проходила в Київському Будинку вчених НАН України (м. Київ, вул.Володимирська, 45-А).

«Музика дощу» піклується про поранених» - так відгукнулась заголовком статті від 20 грудня 2014 р. газета «Урядовий кур’єр» про виставку і наміри художниці Л.Лебедєвої отримані кошти від продажу картин передати Центральному шпиталю МО України на допомогу пораненим бійцям.

Відвідувачі виставки високо оцінили роботи майстрині, їх романтичний настрій, приємну емоційність, мелодійність сюжетів.

Присутній на відкритті виставки народний художник України Іван Марчук високо оцінив роботи Людмили Лебедєвої, висловив їй побажання нових успіхів у творчій справі.

Даруючи одну із картин Центральному шпиталю МО України художниця від щирого серця побажала пораненим бійцям успішного лікування і одужання.

 

Організатори виставки вдячні редакції газети «Урядовий кур’єр», 5-му телеканалу і «Радіо-ЕРА» які знайшли можливість дати інформацію спільноті про цю чудову виставку і її автора.

Персональна виставка картин Людмили Лебедєвої-Поліщук - «Музика дощу»

З 11 по 30 грудня 2014 року в Київському Будинку вчених НАН України, за адресою м. Київ, вул. Володимирська, 45-А проходить благодійна акція – персональна виставка картин відомої української художниці Людмили Лебедєвої (Поліщук) - «Музика дощу». Кошти від реалізації творів майстрині будуть направлені в волонтерську організацію Центрального клінічного шпиталю МО України на допомогу воїнам, пораненим в ході АТО.

Відомий майстер, лауреат багатьох конкурсів, учасник Всеукраїнських та міжнародних художніх виставок Людмила Лебедєва проводить виставки робіт на різні теми. З великим успіхом пройшла її виставка великодніх яєць у галереї «Аркадія» в Берліні, завершена робота по оформленню церкви в рідному селі, демонструється висока техніка лакових мініатюр. Роботи художниці зберігаються в музеї міста Бердянська та приватних колекціях в Україні, США, Німеччини, Росії, Швейцарії, Грузії, Великобританії, Польщі.

Майстриня в повній мірі володіє дивовижним даром наводити мости взаєморозуміння. З жіночою м'якістю і привабливою довірливістю автор відчиняє двері і запрошує в подорож по країні яскравих фарб і дивовижних персонажів своєю технікою написання картин. 

Захід відбувається за сприянням Благодійної АРТ Асоціації «Золота палітра», Творчого об’єднання «АRT-max», волонтерської організації Центрального клінічного шпиталю МО України.

Час роботи виставки: з 11.00 по 17.00 г.г.

Вхід безкоштовний.

Офіційне відкриття виставки відбулося – 11 грудня 2014 року в 17-00.

НА ДОПОМОГУ ВОЇНАМ, ПОРАНЕНИМ В ХОДІ АТО

В період з 17 по 30 листопада 2014 року в Будинку вчених НАН України за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 45-А проводиться благодійна акція - виставка творів відомих українських митців на допомогу українським бійцям, пораненим в ході АТО

 На продаж будуть виставлені твори членів Спілки художників України С. Лаушкіна, В. Цапко, народної художниці України Н.Божко та багатьох митців, які хочуть допомогти нашим бійцям.

Кошти від реалізації творів мистецтва будуть направлені в волонтерську організацію Центрального клінічного шпиталю МО України на допомогу воїнам, пораненим в ході АТО.

 Захід відбувається за сприяння Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь», Міжнародної Академії козацтва, Благодійної АРТ Асоціації «Золота палітра», творчого об’єднання «Київський живопис», творчого об’єднання «АRТ-max».

 

Час роботи виставки: з 11.00 по 17.00 год.

Вхід безкоштовний

 

050-385-33-49, 066-88-88-483
E-mail: Zolota-palitra@bigmir.net
info@art-max.biz.ua

ART-max 

ВІДБУЛАСЯ БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ – ВИСТАВКА КАРТИН ВІДОМИХ ХУДОЖНИКІВ

З 10 по 15 жовтня 2014 року в Українському фонді культури пройшла БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ на допомогу українським бійцям, пораненим в ході АТО - ВИСТАВКА ТВОРІВ ВІДОМИХ УКРАЇНСЬКИХ МИТЦІВ.

Київська благодійна АРТ-асоціація «Золота палітра», один з організаторів заходу, запропонувала відвідувачам картини таких відомих майстрів, як Іван Марчук, Ніна Божко, Віктор Цапко, Михайло Дерегус, Владислав Метьолкін, Людмила Кобичева, Катерина Петрина, Олег Міщенко та багатьх інших художників.

Кошти від реалізації творів мистецтва передані в волонтерську організацію Центрального клінічного шпиталю МО України на допомогу воїнам, пораненим в ході АТО.

Захід відбувся за сприянням Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь», Міжнародної Академії козацтва, Благодійної АРТ-Асоціації «Золота палітра», творчого об’єднання «Київський живопис», творчого об’єднання «АРТ-макс».

Мастер-класс по рисованию с Аленой Сергий: “Дары осени”

28 сентября, воскресенье, 14:30 – 17:30

Soul of Tibet

 

Мастер-класс по акварели в осенних сочных красках.

Натюрмотр с натуры, этюд за один раз.

 

Приходите, мы вас научим рисовать и выражать свои чувства творчески!

Стоимость: 160 грн. Материалы включены, вы можете взять свою акварель.

Место проведения: зал «Soul of Tibet» по адресу ул. Горького 20, м.Льва Толстого,

тел. 289 35 75

Інна Бендас

5 вересня 2014 в приміщенні Київського будинку вчених, вул. Володимирська, 45-а, відкрилася виставка робіт українського художника Інни Бендас.

Її улюблені жанри - іконопис, пейзаж, натюрморт, анімалистика, квіткові композиції, декоративно-прикладне мистецтво. Роботи знаходяться в приватних колекціях в Німеччині, Росії і України.

Автор запрошує на виставку всіх, хто розділяє її щастя споглядати прекрасний світ навколо і знаходити прекрасне у простому. 

Київський будинок вчених. 03034, м. Київ, вул. Володимирська, 45-а. тел.: (044 234-3190; 234-5188;

© 2014 ART-MAX