Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Музейна збірка «Зупинка-Сторіччя»

Музей сучасного мистецтва України
24.09 – 28.11.2020

      24 вересня 2020 р. Музей сучасного мистецтва України відкрив новий сезон виставкою «Музейна збірка «Зупинка-Сторіччя».

Цього року колектив музею вшановує сторіччя трьох художників, які пройшли нелегкий шлях до мрії, втілили її і залишили нащадкам чудовий спадок – свій позитивний творчий доробок.

Це герої Великої Вітчизняної війни, заслужені художники України, учасники багатьох українських і закордонних виставок.

Бурлін Олександр  Карпович (1920-1994)  навчався і працював на Закарпатті. Виконував переважно пейзажі – цілісні картини з єдиним простором, в узагальненій реалістичній манері, добірній колористичній гамі. Його пейзажі є підтвердженням того, що закарпатська земля була йому рідною, хоч народився він дуже далеко від неї.

Мірошниченко Павло Петрович (1920-2000)  своєю рідною землею обрав Крим. Працював в жанрі натюрморту та морського пейзажу і майже ніколи не писав війну, бо хотів, щоб люди раділи, дивлячись на його святкові і яскраві роботи.

Тюха Іван Андрійович (1920-2005) жив і працював у Києві. В його пейзажах і натюрмортах все дуже легко і правдиво. Його роботи зрозумілі і щирі. Здається, що відчуваєш усе, що відбувається на  полотнах, неначе вони живі і дихають.

Три різних долі, три різних куточка України, де майстри надихались й творили свої полотна, але їх поєднує не тільки рік народження, не тільки роки війни, які вони провели захищаючи Вітчизну, а ще й їх закоханість в українські краєвиди, їх здатність побачити красу в найпростіших речах і намалювати це так, що часом перехоплює подих від усвідомлення цієї краси.

Приходьте і пориньте у творчість митців, у розмаїття кольорів,  звучання цих яскравих робіт і знайдіть те, що саме вам сподобається і стане для вас чудовою окрасою цієї осені.

Помилуйтеся тим, що побачите на виставці і щиро порадійте, що наша земля така щедра на таланти.

Виставка триватиме по 28 листопада 2020 р.

Музей відкрито для усіх бажаючих за умови дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях

з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний.

Адреса Музею:  вул. Кирилівська, 41, м. Київ

е-mail: modern-museum@ukr.net

Art-max.biz.ua - інформаційний партнер музею

З Днем художника !!!

Щиро вітаємо вас зі святом творчих, талановитих людей! Даруючи людям свої добрі відчуття світу, його краси і унікальності  ви збагачуєте їх душі, думки і почуття.
Нехай і ваше життя буде сповнене щастям, радістю здійснення мрій, міцним здоров"ям, теплом і любов"ю рідних і друзів!
 
З повагою, ваш 
 

«Інша реальність»

Таня Василенко

Живопис

22 серпня - 22 жовтня

Новий арт-сезон 22 серпня 2020р. відкрила арт-галерея Мануфактура виставкою відомої української художниці Тані Василенко «Інша реальність» 

afisha tvasilenko

Динамічний розвиток світу навколо, глобальні метаморфози природи, екологічні зміни – все це надихнуло мисткиню на створення нової серії робіт. Завдяки використанню абстрактних прийомів, об`ємності, поєднанню чуттєвої експресії і асоціативних образів, авторка зобразила іншу картину реальності.  Де природа – це інтуїтивний простір, який говорить з людиною своєю мовою.

Зупиніться на хвилину та відчуйте, як пульсує серце всесвіту у кожній картині, прийміть запрошення на діалог, прогуляйтеся її абстрактно-флористичними лабіринтами. І лише, піддавшись цій ледве вловимій магії, зможете пізнати закодовані послання. Саме в цей момент художниця постає певним провідником, майстром візуального контакту, перекладачем тонких енергій світу.

«Я бачу, як природа видозмінюється, багато видів рослин зникають через забруднення екології, ландшафти змінюють свою структуру через діяльність людини та трансформацію клімату. Саме тому у своїх картинах я намагаюсь зафіксувати мить природи, яка в майбутньому може не повторитись. Мої роботи - це своєрідний літопис краси та життя, написаний абстрактною мовою для майбутніх поколінь» - каже Таня Василенко.

Сміливі сюжетно-композиційні рішення, зухвале поєднанням кольорів, інноваційне технічне втілення надає кожній роботі впізнаваності та самобутнього звучання. Такі «живі» і насичені, вони стануть стильним акцентом у будь-якій оселі, прикрасять офіс або послугують приємним подарунком.

vividmemories

 

Таня Василенко народилась 11 травня 1977 року у м. Києві. Закінчила Київську державну академію декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука. Членкиня Національної спілки художників України.

Весь свій творчий шлях художниця сміливо експериментує та шукає нові шляхи втілення ідей.  Її візитівкою є авторська техніка «об`ємного живопису». Саме за рахунок цього створюється ефект тривимірної реальності, що дозволяє глядачеві відчувати картини глибше.

Роботи Тані Василенко брали участь у безлічі групових і персональних виставок в США, Європі, Китаї, Японії, Росії та Україні. Крім того, були представлені Saatchi Art в двох арт-ярмарках The Other Art Fair.  Значна частина картин займає почесні місця в приватних і музейних колекціях України та інших країн світу.

Мисткиня є організатором фестивалю «Talent Energy Fest» і засновником Художньої школи живопису і малюнка «Санта Декор» у м. Києві.

 

Виставка триватиме з 22 серпня по 22 жовтня.

Вхід вільний!

Адреса: Обухівське шосе, 2

Час работи: щоденно з 11.00 до 19.00 

Інформація за тел: +38 (044) 200-97-47

E-mail: pr.art.manufactura@gmail.com

 

ART-max    - інформаційний партнер

НЕ ТАКА ЯК ІНШІ ВОНА

ВІДКРИТТЯ ПАРТНЕРСЬКОГО ПРОЄКТУ ДІАНИ АНДРУНИК

«Не така як інші вона» — соціальний проєкт про красу «нестандартної» зовнішності, простір для першого експонування якого надає Щербенко Арт Центр. Авторка проєкту — фотографиня Діана Андруник, яка вже декілька років знімає жінок з фізичними особливостями. 

ne takaya yak inshi vona

Привернути уваги спільноти до жінок, чиї тіла мають свою особливу унікальність стало основною метою проєкту. Адже близько 15% населення світу має різні форми інвалідності, а в Україні ця цифра сягає біля 3 мільйонів осіб. У проєкті брали участь жінки, які почуваються впевненими та сексуальними, попри усі фізичні та зовнішні особливості. Наприклад, параолімпійська чемпіонка в інвалідному візку Уляна Пчолкіна, супермодель Юліана Юсуф з невусом, яка розробила додаток для людей з проблемами шкіри чи Варвара Акулова, гримерка проєкту, у якої на обличчі було більше 25 операцій.

Як коментує Діана Андруник: «Одна фотографія може змінити тисячі життів. Один фотопроєкт може змінити історію. Я вірю, що проєкт «Не така як інші вона» — це не просто візуальне прагнення зламу стандартів норми краси. Це проєкт, де кожен знайде щось для себе. Можливо — це буде самооцінка, можливо — усвідомлення, що десь був не правий, можливо — комусь стане легше дихати та жити».

Виставка присвячена померлій Дарині Химчук — героїні другого проєкту.

Учасниці проєкту: Марія Чесноковська, Женя Люлько, Тетяна Карелова, Варвара Акулова, Юліана Юсуф, Владислава Яушева, Маша Волкова, Уляна Пчолкіна, Дарина Химчук, Надія та Марія Возні, Оксана Руденко, Юлія Лісова, Альона Щерба, Марія Банько, Ноіра Погасян, Ліна Дешвар, Міла Березюк, Оксана Кононець.

Проєкт триває у часі і на сьогодні Діана вже відзняла його дві частини. Перша з них створювалася протягом 2018 та 2019 років, а друга разом з медіа Bird In Flight — наприкінці 2019 — на початку 2020. Наразі тривають зйомки третьої частини проєкту. У Щербенко Арт Центрі Діана презентує фотографії двох нових героїнь разом з портретами попередніх учасниць. Проєкт вперше експонуватиметься у виставковому просторі, адже до цього існував лише у медіа. Надалі, Діана планує експонувати роботи і в інших виставкових майданчиках різних міст України. 

Це благодійна виставка, адже метою її проведення також є збір коштів на лікування однієї з героїнь. Партнери: проєкт «Я зможу», YARO, EatEasy, Star Light, Щербенко Арт Центр.

Діана Андруник
Працює фотографинею майже 8 років. Була фотожурналісткою The Village Україна та співпрацювала з багатьма глянцевими виданнями, серед яких Pink, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan. Також працювала зі зйомками в Абу-Дабі, Бангкоку, Берліні та Копенгагені. Повернулася до України, щоб займатися соціальними проектами з людьми з фізичними особливостями та дітьми-сиротами.

Вхід до 10 людей одночасно, закликаємо користуватися захисними масками.

Щербенко Арт Центр,

вул. Михайлівська 22В, Київ, Україна 

shcherbenkoartcentre.com

info@shcherbenkoartcentre.com

+38 096 801 20 41

instagram.com/shchac

fb.com/shchac

Графік роботи:

Вт – Сб 11:00 – 20:00

Вихід на позитив

25 червня по 20 вересня 2020 р

Музей сучасного мистецтва України

 

25 червня 2020 Музей сучасного мистецтва України оновив експозицію виставкою «Вихід на позитив» з фондів музейної збірки.

Кожний відвідувач надихнеться позитивним настроєм, переглянувши 70 творчих робіт шістдесяти українських митців.

       У глядача є можливість насолодитися сонячним світлом і ніжною веселкою, відчути легкість квітів і лоскотання трав, почути музику вітру, шум прибою і легкий шепіт хвиль, розгледіти емоції на обличчях людей і помилуватися архітектурними формами будівель. Всі ці прості речі є найважливішими в житті кожної людини і талановиті художники, вклавши в твори свою душевну енергію, передадуть її глядачам.

       На виставці представлено творчість художників різних шкіл - київської, харківської, львівської, кримської, закарпатської ... Це будуть відомі і улюблені багатьма художники і майстри, чиї роботи виставляються вперше в музеї. Ось деякі прізвища учасників виставки - Олена Яблонська, Віктор Чаус, Павло Тайбер, Віктор Толочко, Орест Слешінській, Люс’єн Дульфан, Валентин Бернадський, Тетяна Красна, Галина Зоря, Лариса Пуханова, В'ячеслав Приходько та багато інших, дивовижно обдарованих художників, які вміють бачити і відтворювати позитив, красу і неосяжність світу.

Запрошуємо вас відвідати цю енергетично потужну виставку і отримати тонізуючий імпульс жити і радіти кожній миті життя, милуватися самими звичайними речами і любити все і усіх, хто знаходиться поряд.  

Виставка триває з 25 червня по 20 вересня 2020 р.

Музей відкрито для усіх бажаючих при умові дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка.

Вхід вільний.

 

Адреса Музею:  вул. Кирилівська, 41, м. Київ

е-mail: modern-museum@ukr.net

Сторінка Музею: http://modern-museum.org.ua

 Ролик виставки: https://youtu.be/ygpwjsFmCfM

ART-max    - інформаційний партнер

 

Объединенные цветом

Арт-галерея "Мануфактура"

18 июля по 14 августа

20200718

С 18 июля в АРТ-галерее «Мануфактура» успешно проходит выставка творческого семейного тандема Алексея и Оксаны Иванюк под названием «Объединенные цветом».
Оба - воспеватели живописных украинских пейзажей и мастера чувственных натюрмортов. В их работах каждый найдет что-то близкое и родное сердцу. Вот - знакомая тропинка к бабушкиному дому, там - ароматные мальвы и бархатцы, с любовью выращенные мамой. А рядом - зеленые пастбища и цветущие сельские улицы, где так хорошо было в детстве проводить летние дни.
Разнообразие чистых красок словно поет на холсте, зовет в увлекательное путешествие забытыми местами, согревает душу теплом и светом.
«Жизнь полна тогда, когда она наполнена цветом, красками, оттенками. В современном быстроменяющемся, урбанистическом мире с огромным потоком информации цвет в значительной степени влияет на судьбу людей. И именно цвет помогает идентифицировать большинство произведений созданных в Украине, как украинское»- говорят художники.
Зрителя непременно поразит неповторимый колорит работ, чрезвычайно широкий диапазон палитры и сюжетно-техническое воплощение. Кроме того, яркие картины, вдохновленные красочной природой Полтавщины, могут стать хорошим подарком или дополнением интерьера.Иванюк Алексей Андреевич родился в 1954 году в г. Пирятин Полтавской области.
Иванюк Оксана Антоновна родилась в 1964 году в г. Клевань Ровенской области.Вместе учились в Крымском художественном училище им. Н. Самокиша. Именно это учебное заведение соединило их судьбу и творческий путь. После обучения работали преподавателями изобразительного искусства в Пирятинской школе-гимназии эстетического воспитания, которую сами же основали в 1990 году.
Участники многочисленных выставок, живописных пленэров, симпозиумов, как в Украине, так и за рубежом. Члены Национального союза художников Украины.
Работы Оксаны хранятся в Национальном музее изобразительного искусства Украины, Национальном музее им. Т. Г. Шевченко в Киеве, Музее культурного наследия Украины, и в частных коллекциях мира.
Картины Алексея занимают почетные места в галереях Нью-Йорка и Вашингтона, а также в Национальном художественном музее им. Т.Г. Шевченко в Киеве и частных коллекциях.
Художники живут и работают в г. Пирятин Полтавской области.


Выставка продлится с 18 июля по 14 августа.
Вход свободный!Адрес: Обуховское шоссе, 2
Время работы: ежедневно с 11.00 до 19.00
Информация по тел: +38 (044) 200-9747
E-mail: pr.art.manufactura@gmail.com

ЧАСЫ РАБОТЫ:

  • Понедельник 10.00 - 21.00
  • Вторник 10.00 - 21.00
  • Среда 10.00 - 21.00
  • Четверг 10.00 - 21.00
  • Пятница 10.00 - 21.00
  • Суббота 10.00 - 21.00
  • Воскресенье 10.00 - 21.00

Использованы материалы с Интернет-

https://manufactura.ua/news/obedinennye_tsvetom_aleksey_i_oksana_ivanyuk/

Команда интернет-платформы АРТ-макс

© 2014 ART-MAX