Вас вітає компанія ART-max!

Бажаємо Вам приємної подорожі у світі АРТ-майстрів і їхніх творів. 

Пропонуємо відвідати наші АРТ-галереї та виставки, де художники, скульптори, фотографи і народні умільці показують свої витвори мистецтва, які можуть прикрасити будинок, кімнату, кабінет, стати частинкою Вашого світу.

Персональна виставка Танi Василенко

«Музейно-виставковий центр сучасного мистецтва»  

Музею історії Києва

та

Таня Василенко

представляють виставку

«THE BEST»

11.11.2020 – 22.11.2020

Світ навколо нас постійно змінюється і динамічно розвивається. Спостереження за цими метаморфозами часто надихають художників на створення своїх унікальних світів у творчості.

Не є винятком і Таня Василенко. Художниця працює у техніці абстрактного експресіонізму. Її візитівкою є авторська техніка «об`ємного живопису», що створює ефект тривимірної реальності. Це дозволяє глядачеві відчувати картини глибше. «Мої картини завжди емоційно відверті та наповнені позитивними вібраціями. З їхньою допомогою я намагаюсь «говорити» з глядачами, передаючи їм частину своєї душі та настрою», – каже мисткиня.

Взаємодія абстрактних прийомів написання передбачає занурення в кольоровий інтуїтивний світ. Сміливі сюжетно-композиційні рішення, зухвале поєднанням кольорів, інноваційне технічне втілення надає кожній роботі впізнаваності та самобутнього звучання. На виставці «THE BEST» представлені найкращі роботи з серій «The right to live», «Botanic», «Nature», «Time», «Metaphysics», «New», написані протягом останніх шести років.

Про авторку:

Таня Василенко народилася 1977 р. у Києві. Закінчила Київську державну академію декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука. Членкиня Національної спілки художників України.

Таня брала участь у групових і персональних виставках в Україні, Європі, США, Китаї, Японії та Росії. Крім того, її роботи були представлені галереєю «Saatchi Art» у двох арт-ярмарках «The Other Art Fair». Значна частина картин зберігається в приватних і музейних колекціях багатьох країн світу. Мисткиня є організаторкою фестивалю «Talent Energy Fest», засновницею галереї «V gallery», а також Художньої школи живопису і малюнка «Санта Декор».

Вартість квитків:
     повний – 40
     пільговий – 30

МВЦ Музею історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7)

www.kyivhistorymuseum.org

«ДЕ НІХТО З НАС НЕ БУВ – ІДЕАЛЬНІ СВІТИ: ЛАНАЙ»

Віра Цепкова

nature inspired abstract art

10.11.2020 – 22.11.2020

Ідеальний світ існує лише у нашій уяві. Усвідомлюючи недосконалість світобудови, художниця Віра Цепкова у своїй творчості створює реальну картину довершеного і бездоганного світу.

Референсом для робіт, що експонуються на виставці у Музеї історії Києва, послужив один з островів Гавайського архіпелагу, а саме – Ланай. Його екзотична природа, автентичність і відстороненість від сучасного світу надихнули мисткиню на створення картин, де ідеальний світ не здається чимось недосяжним чи утопічним.

Абстрактний експресіонізм, що звільняє розум від будь-якого контролю над інтелектом та логічними принципами, дозволяє художниці спонтанно висловлювати свої думки та ідеї в абсолютно хаотичних нефігуративних формах. Особливою рисою творів Віри є вільне та автономне нанесення фарб на полотно, що відбувається виключно під впливом емоцій.

За допомогою фарб і мастихіна Віра абсолютно по-особливому передає красу і відтінки природи: легко, сміливо, ненав’язливо. Дивлячись на її полотна, мимоволі замислюєшся, що краса навколо нас дійсно здатна врятувати світ. Сміливі мазки яскравих кольорів, як самовираження, як спосіб перенести свої думки і почуття на полотно – так можна охарактеризувати творчість художниці.

Про автора:

Віра Цепкова – економістка-міжнародниця та перекладачка з німецької і французької мов. Нині – молода мама, що знайшла себе в мистецтві. Художниця брала участь у групових виставках за кордоном, а також реалізувала дві персональні виставки у Києві.

Вартість квитків:
     повний – 50
     пільговий – 30

МВЦ Музею історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7)

www.kyivhistorymuseum.org

Украинский пейзаж

кон. ХІХ–І пол. ХХ вв.

25 сентября – 7 ноября 2020 года

С 25 сентября в галерее НЮ АРТ представлена первая часть выставки украинского пейзажа.

На ней экспонируються произведения с конца XIX века до 1960-х годов. Они происходят из частных коллекций, поэтому это редкая возможность посмотреть на собранные в одном пространстве действительно интересные работы.

На выставке вы увидите произведения более 40 классиков изобразительного искусства, среди которых: М. Алисов, М. Беркос, И. Бокшай, С. Васильковский, Н. Глущенко, А. Эрдели, К. Костанди, Н. Кузнецов, П. Левченко, А. Новаковский, В. Орловский, С. Светославский, Г. Светлицкий, Р. Сельский, И. Труш, С. Шишко, А. Шовкуненко и многие другие.

Выставка Украинский пейзаж - яркое событие в культурной жизни нашего города. Её обязательно стоит посетить всем ценителям прекрасного, ведь мы подобрали очень разные качественные произведения и впервые представляем их вместе! Приходите с детьми - это прекрасная возможность показать им классическое искусство!

Выставка продлится до 7 ноября 2020.

Стоимость билетов:

полный – 50 грн; льготный – 25 грн;

детям до 16 – бесплатно;

вторник – бесплатно.

Музейна збірка «Зупинка-Сторіччя»

Музей сучасного мистецтва України
24.09 – 28.11.2020

      24 вересня 2020 р. Музей сучасного мистецтва України відкрив новий сезон виставкою «Музейна збірка «Зупинка-Сторіччя».

Цього року колектив музею вшановує сторіччя трьох художників, які пройшли нелегкий шлях до мрії, втілили її і залишили нащадкам чудовий спадок – свій позитивний творчий доробок.

Це герої Великої Вітчизняної війни, заслужені художники України, учасники багатьох українських і закордонних виставок.

Бурлін Олександр  Карпович (1920-1994)  навчався і працював на Закарпатті. Виконував переважно пейзажі – цілісні картини з єдиним простором, в узагальненій реалістичній манері, добірній колористичній гамі. Його пейзажі є підтвердженням того, що закарпатська земля була йому рідною, хоч народився він дуже далеко від неї.

Мірошниченко Павло Петрович (1920-2000)  своєю рідною землею обрав Крим. Працював в жанрі натюрморту та морського пейзажу і майже ніколи не писав війну, бо хотів, щоб люди раділи, дивлячись на його святкові і яскраві роботи.

Тюха Іван Андрійович (1920-2005) жив і працював у Києві. В його пейзажах і натюрмортах все дуже легко і правдиво. Його роботи зрозумілі і щирі. Здається, що відчуваєш усе, що відбувається на  полотнах, неначе вони живі і дихають.

Три різних долі, три різних куточка України, де майстри надихались й творили свої полотна, але їх поєднує не тільки рік народження, не тільки роки війни, які вони провели захищаючи Вітчизну, а ще й їх закоханість в українські краєвиди, їх здатність побачити красу в найпростіших речах і намалювати це так, що часом перехоплює подих від усвідомлення цієї краси.

Приходьте і пориньте у творчість митців, у розмаїття кольорів,  звучання цих яскравих робіт і знайдіть те, що саме вам сподобається і стане для вас чудовою окрасою цієї осені.

Помилуйтеся тим, що побачите на виставці і щиро порадійте, що наша земля така щедра на таланти.

Виставка триватиме по 28 листопада 2020 р.

Музей відкрито для усіх бажаючих за умови дотримання заходів безпеки, які встановлені діючими нормами поведінки у громадських місцях

з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний.

Адреса Музею:  вул. Кирилівська, 41, м. Київ

е-mail: modern-museum@ukr.net

Art-max.biz.ua - інформаційний партнер музею

З Днем художника !!!

Щиро вітаємо вас зі святом творчих, талановитих людей! Даруючи людям свої добрі відчуття світу, його краси і унікальності  ви збагачуєте їх душі, думки і почуття.
Нехай і ваше життя буде сповнене щастям, радістю здійснення мрій, міцним здоров"ям, теплом і любов"ю рідних і друзів!
 
З повагою, ваш 
 

«Інша реальність»

Таня Василенко

Живопис

22 серпня - 22 жовтня

Новий арт-сезон 22 серпня 2020р. відкрила арт-галерея Мануфактура виставкою відомої української художниці Тані Василенко «Інша реальність» 

afisha tvasilenko

Динамічний розвиток світу навколо, глобальні метаморфози природи, екологічні зміни – все це надихнуло мисткиню на створення нової серії робіт. Завдяки використанню абстрактних прийомів, об`ємності, поєднанню чуттєвої експресії і асоціативних образів, авторка зобразила іншу картину реальності.  Де природа – це інтуїтивний простір, який говорить з людиною своєю мовою.

Зупиніться на хвилину та відчуйте, як пульсує серце всесвіту у кожній картині, прийміть запрошення на діалог, прогуляйтеся її абстрактно-флористичними лабіринтами. І лише, піддавшись цій ледве вловимій магії, зможете пізнати закодовані послання. Саме в цей момент художниця постає певним провідником, майстром візуального контакту, перекладачем тонких енергій світу.

«Я бачу, як природа видозмінюється, багато видів рослин зникають через забруднення екології, ландшафти змінюють свою структуру через діяльність людини та трансформацію клімату. Саме тому у своїх картинах я намагаюсь зафіксувати мить природи, яка в майбутньому може не повторитись. Мої роботи - це своєрідний літопис краси та життя, написаний абстрактною мовою для майбутніх поколінь» - каже Таня Василенко.

Сміливі сюжетно-композиційні рішення, зухвале поєднанням кольорів, інноваційне технічне втілення надає кожній роботі впізнаваності та самобутнього звучання. Такі «живі» і насичені, вони стануть стильним акцентом у будь-якій оселі, прикрасять офіс або послугують приємним подарунком.

vividmemories

 

Таня Василенко народилась 11 травня 1977 року у м. Києві. Закінчила Київську державну академію декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука. Членкиня Національної спілки художників України.

Весь свій творчий шлях художниця сміливо експериментує та шукає нові шляхи втілення ідей.  Її візитівкою є авторська техніка «об`ємного живопису». Саме за рахунок цього створюється ефект тривимірної реальності, що дозволяє глядачеві відчувати картини глибше.

Роботи Тані Василенко брали участь у безлічі групових і персональних виставок в США, Європі, Китаї, Японії, Росії та Україні. Крім того, були представлені Saatchi Art в двох арт-ярмарках The Other Art Fair.  Значна частина картин займає почесні місця в приватних і музейних колекціях України та інших країн світу.

Мисткиня є організатором фестивалю «Talent Energy Fest» і засновником Художньої школи живопису і малюнка «Санта Декор» у м. Києві.

 

Виставка триватиме з 22 серпня по 22 жовтня.

Вхід вільний!

Адреса: Обухівське шосе, 2

Час работи: щоденно з 11.00 до 19.00 

Інформація за тел: +38 (044) 200-97-47

E-mail: pr.art.manufactura@gmail.com

 

ART-max    - інформаційний партнер

© 2014 ART-MAX